stars11

Pracovná a eventová agentúra

Pôsobiaca na Slovensku aj v zahraničí

Pracovná agentúra – agentúra práce do zahraničia

Sprostredkovanie práce a brigád v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu.

Ako sprostredkovateľská agentúra práce pôsobíme na trhu od roku 2002. Každoročne sprostredkujeme prácu v zahraničí niekoľkým stovkám záujemcov. O spokojnosti našich klientov svedčia ich pozitívne referencie na sprostredkovanie práce v zahraničí našou pracovnou agentúrou.

Najväčší záujem uchádzačov o prácu v zahraničí v našej pracovnej agentúre je o pracovné programy „Práca Španielsko“ a „Práca Nemecko“. Obľúbené sú takisto pracovné programy „Práca Cyprus“ a „Práca Malta“ na ostrovoch v Stredozemnom mori alebo práca v Holandsku v stavebníctve. V prípade záujmu o pracovný pobyt v zahraničí si pozrite naše ponuky práce v zahraničí.

Pre našich klientov zabezpečujeme vrátenie dane zo zahraničia a takisto lacné letenky do celého sveta. Vyhľadáme a rezervujeme letenky cez on-line rezervačný systému do akejkoľvek destinácie.

Pre zahraničných zamestnávateľov organizujeme výberové konkurzy na Slovensku a v Česku, na ktorých si môžu vybrať svojich budúcich zamestnancov. Naša pracovná agentúra sa špecializuje na ponuky práce pre animátorov. Ponúkame mladým, jazykovo nadaným ľuďom šancu získať atraktívnu prácu animátora v zahraničí.

Pre záujemcov o prácu animátora organizujeme pravidelné školenia animátorov voľného času s cieľom pripraviť animátora na profesionálnej úrovni. Školenia sú organizované skupinovo, často aj priamo v hoteloch, kde si budúci animátori voľného času majú možnosť vyskúšať túto prácu priamo v praxi.

Našu činnosť sprostredkovateľskej agentúry práce vykonávame na základe Osvedčenia o živnostenskom oprávnení na vykonávanie sprostredkovania zamestnania, vydané Obvodným úradom v Spišskej Novej Vsi.

Pozrite si naše ponuky práce v zahraničí

Eventová agentúra

Sme agentúra s viacročnou praxou v organizovaní spoločenských a športových eventov na Slovensku a v zahraničí.

Firmám a iným subjektom ponúkame odbornú spoluprácu pri organizácii eventov, spoločenských a športových podujatí, programov pre deti, firemných akcií, teambuildingov alebo oživenie pracovných stretnutí.

Cestovným kanceláriám, hotelom a kúpeľným centrám ponúkame spoluprácu vo forme sprostredkovania skúsených animátorov alebo zaškolenia animátorov – nováčikov na našich školeniach animátorov.

Pre firmy organizujeme firemné akcie a zároveň im poskytujeme skúsených animátorov na ich podujatia a akcie. V našej databáze máme k dispozícii množstvo animátorov, ktorí majú pracovné skúsenosti zo zahraničia.

Cieľom našej agentúry je poskytovanie animačných služieb na Slovensku v takej kvalite, akú je možné nájsť v zahraničí. Ponúkame hotové projekty alebo projekty na mieru, kde využívame naše dlhoročné skúsenosti zo zahraničia.

Pozrite si našu ponuku eventových služieb