Práca a brigády v Španielsku

V spolupráci s partnerskými agentúrami a hotelmi v Španielsku ponúkame prácu a brigády v Španielsku na pozícií hotelový animátor (športový animátor, detský animátor, animátor allrounder) na južnom a východnom pobreží Španielska, Kanárskych ostrovoch a Baleárskych ostrovoch.

Miesto práce v Španielsku

  • južné a východné pobrežie Španielska
    (Costa Brava, Costa Blanca, Costa del Sol a iné)
  • Kanárske ostrovy
    (Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, La Palma, Tenerife)
  • Baleárske ostrovy
    (Mallorca, Menorca, Ibiza, Formentera)

Pracovné pozície v Španielsku

  • šéf animátor
  • športový animátor
  • detský animátor
  • allround animátor
  • animátor – tanečník
  • animátor – choreograf

Náplň práce

Šéf animátor vytvára a organizuje za pomoci svojho animačného tímu celý animačný program v hoteli a zodpovedá zaň vedeniu hotela. Zadeľuje prácu ostatným animátorom, dozerá na priebeh aktivít a sám sa aj niektorých aktivít zúčastňuje. Moderuje večerné programy vo viacerých jazykoch. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti s prácou animátora.

Detský animátor organizuje program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, výlety s deťmi do okolia, večernú animáciu pre deti, tematické večery, diskotéky pre deti, karnevaly, detské show v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéf animátora. Zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch.

Športový animátor organizuje predovšetkým športové turnaje a aktivity v priebehu dňa a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch. Podľa svojej špecializácie a vybavenia hotelového komplexu organizuje aktivity ako plážový volejbal, futbal, tenis, stolný tenis, vodné pólo, boccia, šípky, aerobik, aquagym, strečing, taeboo atď.

Animátor allrounder sa zapája do všetkých animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie.

Vek

18 – 35 rokov

Jazykové znalosti

Aktívne ovládanie minimálne jedného cudzieho jazyka (angl., nem., špan., atď,).
Ideálna je znalosť dvoch a viacerých cudzích jazykov.

Ďalšie požiadavky na animátora

  • chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
  • pozitívny vzťah k deťom (práca v Miniklube)
  • aktívny vzťah k športu
  • príjemný vzhľad a vystupovanie
  • organizačné schopnosti

Plat

750 – 780 EUR netto mesačne – animátor bez skúseností
780 – 900 EUR netto mesačne – animátor so skúsenosťami v hotelovej animácii
1000 – 1500 EUR netto mesačne – šéf animátor

Dĺžka pracovného pobytu

2 – 12 mesiacov
Počas leta je možná práca aj na 2-3 mesiace. Mimo letnej sezóny minimálne na 4 mesiace.

Pracovná doba

Animátori: práca 8-10 hodín denne, 5-6 dní v týždni, 1-2 dni voľna. Okrem toho nárok na dovolenku 30 dní ročne. Pri nevyčerpaní dovolenky ju dostane animátor zaplatenú.

Ubytovanie a stravovanie

Zabezpečené je ubytovanie a stravovanie zdarma priamo v hoteli, príp. ubytovanie v apartmánoch v blízkosti hotela.

Stravovanie je formou plnej penzie (raňajky, obed, večera), voda a/alebo nealkoholické nápoje sú v hoteli zdarma.

Poistenie

Animátori: zabezpečené je zdravotné a úrazové poistenie počas práce aj mimo pracovnej doby a takisto poistenie za spôsobené škody pre prácu v hoteli.

Umiestnenie

Miesto pôsobenia animátora určuje výhradne naša partnerská agentúra v Španielsku, ktorá je zároveň zamestnávateľom a môže podľa potreby presunúť animátora do niektorého zo svojich zmluvných hotelov. Hotel nie je zamestnávateľom, len miestom výkonu práce. Umiestnenie dvojice alebo skupinky spoločne v jednom hoteli nie je možné zaručiť. Umiestnenie párov v jednom hoteli nie je možné.

Doprava do Španielska

Letenku do Španielska si zabezpečuje každý účastník individuálne. Niektorí zamestnávatelia preplácajú na konci sezóny jednosmernú letenku prípadne časť letenky. Cena letenky závisí od leteckej spoločnosti, sezóny a typu letenky. V prípade záujmu vybaví letenku naša agentúra. Rezervujte si tu letenky do Španielska.

Výberové konanie

Väčšinu voľných pozícii obsadzujeme na konkurzoch, kde si priamo španielsky zamestnávateľ vyberie vhodných kandidátov a ponúkne im prácu v Španielsku. Konkurzy štandardne prebiehajú od januára do apríla. Tu nájdeš termíny konkurzov a pohovorov na prácu v zahraničí.

Mimo týchto termínov je možné získať prácu animátora v Španielsku absolvovaním telefonického/skype pohovoru so zamestnávateľom alebo akceptáciou zamestnávateľa na základe životopisu. Tu nájdeš aktuálne pracovné ponuky v zahraničí.

Poplatky

Účastnícky poplatok: 100 – 250 €, platí sa až po podpise Dohody o sprostredkovaní práce.

Ďalšie očakávané výdaje

Letenka, vreckové na začiatok pobytu v Španielsku.

Ako sa prihlásiť

  • zaregistruj sa v sekcii Registrácia
  • po pozvaní na konkurz potvrď svoju účasť e-mailom
  • zúčastni sa výberového kastingu alebo pohovoru a získaj prácu v Španielsku

Poznámka

Nakoľko budeš mať zabezpečenú stravu, ubytovanie a nápoje, tvoja mzda bude tvoj čistý zisk. Budeš pracovať prevažne v luxusných hoteloch a kluboch v prekrásnom prostredí pri mori, kam iní ľudia chodia len dovolenkovať.

Dni voľna môžeš stráviť na pláži, alebo podnikať výlety do okolia. Získaš nové kontakty do budúcnosti a zlepšíš si jazykové znalosti. S nami sa ti otvoria dvere do sveta!