stars11

Najbližšie školenia animátorov

3.2.2018, Bratislava

Miesto školenia: Hotel Bratislava, Seberíniho 9, Bratislava

Trvanie školenia: od 10:00 do 18:00.

Cena: 29 €

4.2.2018, Poprad

Miesto školenia: Aquacity Poprad

Trvanie školenia: od 10:00 do 18:00.

Cena: 29 €

Získajte prácu snov za 1 deň

Naše školenia sú praktickou prípravou pre výberové kastingy na pozície animátorov do zahraničia alebo prácu animátora na Slovensku.

Súčasťou školenia je kasting na pozície animátorov na Slovensku.

Účastníci školenia získajú:

  • Praktické rady a zaškolenie od skúseného šéf animátora
  • Certifikát Agentúry Pro-Staff o absolvovaní školenia
  • Knihu: Animátor voľného času – Praktická príručka pre začínajúcich aj skúsených animátorov
Poplatok za účasť na školení je 29 Eur a je potrebné ho uhradiť najneskôr dva dni pred školením. Prihlášky na školenie animátorov posielajte na skolenia@prostaff.sk.

Školenie/kurz „Animátor voľného času“

Ak sa chcete stať animátorom a naučiť sa ako sa dá organizovať voľný čas, zábava, ako sa robia zaujímavé podujatia pre dovolenkárov, rekreantov a hotelových hostí, tak sme tu práve pre Vás.

Pozývame Vás na naše školenie animátorov v turizme, kde za minimálnu investíciu získate základné poznatky o práci animátora v cestovnom ruchu a potvrdenie o absolvovaní kurzu. Zároveň Vám pomôžeme nájsť si prácu animátora v zahraničí alebo na Slovensku, kde na vlastnej koži okúsite, že aj práca môže byť zábavou. A to doslova.

Kurzy sú organizované na základe voľnej živnosti podľa živnostenského zákona a nie sú akreditované ministerstvom školstva.

Absolvovanie kurzu je dobrým predpokladom na sprostredkovanie zamestnania zo strany našej agentúry a získaný certifikát o absolvovaní kurzu vám môže pomôcť zamestnať sa u iných subjektov cestovného ruchu.

Naše školenia animátorov trvajú jeden deň (väčšinou počas víkendu) a pozostávajú z 8 hodín výučby teoretickej a praktickej časti.

Neváhajte, zažite s nami školenie plné zábavy!

Podmienky pre absolvovanie školenia

  • Vek 17 a viac rokov
  • Zaplatenie účastníckeho poplatku
  • Účasť na školení je prvým predpokladom na získanie práce animátora na Slovensku alebo v zahraničí. Účastníci školenia budú zvýhodnení pri obsadzovaní pracovných pozícií.
  • Účastnícky poplatok za školenie je potrebné uhradiť najneskôr tri dni pred dátumom konania školenia, bankovým prevodom na náš účet. Ako variabilný symbol treba uviesť rodné číslo a do správy pre prijímateľa meno a priezvisko.
  • Účastníkom školenia môžeme na vyžiadanie poslať informácie o možnostiach ubytovania v blízkom okolí.

Prihlášky pre účasť na školení animátorov voľného času môžete zasielať na adresu: skolenia@prostaff.sk

Bližšie informácie o školení animátorov a jeho časový harmonogram zašleme emailom všetkým prihláseným záujemcom, ktorí uhradia účastnícky poplatok za školenie.

MÁŠ ZÁUJEM O ŠKOLENIE?