Práca a brigáda na Cypre

V spolupráci s našimi partnerskými hotelmi a agentúrami na Cypre ponúkame dlhodobú prácu a takisto letné brigády na Cypre v roku 2021 na rôznych pracovných pozíciách v hotelierstve a cestovnom ruchu.

Miesto práce na Cypre

 • Ayia Napa
 • Paphos
 • Protaras
 • Limassol

Pracovné pozície na Cypre:

 • animátor/ka
 • čašník/čka, barman/ka
 • kuchár/ka, pomocník/čka v kuchyni
 • recepčný/á, chyžná, upratovačka
 • plavčík, masérka
 • technik, poolboy
 • nosič kufrov, security-nočný strážnik

Náplň práce

Animátor/ka – organizuje program pre hotelových hostí, ktorého súčasťou sú aktivity pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, športové turnaje a aktivity pre dospelých (plážový volejbal, stolný tenis, vodné pólo, boccia, šípky, aerobik, aquagym atď.). V spolupráci s ostatnými animátormi a pod vedením šéfanimátora sa zúčastňuje aj na večerných animačných programoch. Predpoklady pre prácu animátora sú najmä: motivácia pre prácu s ľuďmi, pozitívny vzťah k deťom, aktívny vzťah k športu, organizačné schopnosti.

Čašník/čka – pracuje v hotelovej reštaurácii alebo bare. Náplňou práce sú štandardné povinnosti čašníkov podľa požiadaviek F&B manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného, obsluha hostí v hotelovej reštaurácii, bare a iných hotelových prevádzkach. Potrebné je vzdelanie v danom obore alebo nadobudnuté praktické skúsenosti.

Barman – náplňou práce sú štandardné povinnosti barmana podľa požiadaviek F&B manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného. Vyžaduje sa schopnosť pracovať samostatne za barovým pultom a znalosť miešania kokteilov. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti s prácou podobného charakteru.

Recepčný/á – náplňou práce sú štandardné povinnosti recepčného/nej v hoteli – check in, check out, komunikácia s hotelovými hosťami, atď. Práca pozostáva z denných smien. Potrebné sú základné znalosti práce s počítačom. Skúsenosti na podobnej pozícii sú vítane.

Chyžná – náplňou práce sú štandardné povinnosti chyžnej podľa požiadaviek housekeeping manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti s prácou podobného charakteru.

Pomocný personál v kuchyni – práca v kuchyni, pomoc pri rôznych činnostiach, upratovanie, čistenie, umývanie riadov atď.

Kuchár – náplňou práce je štandardná práca kuchára v hotelovej kuchyni. Vyžadujú sa viacročné skúsenosti na podobnej pozícii v reštaurácii alebo hoteli, schopnosť pripravovať rôzne druhy jedál európskej a medzinárodnej kuchyne a pracovať v tíme ako aj samostatne.

Technik (elektrikár) – Potrebná predchádzajúca skúsenosť a znalosť v obore.

Záhradník – Potrebná predchádzajúca skúsenosť a znalosť danej práce (sadenie, strihanie, polievanie atď.)

 

Vek

18 a viac rokov

 

Jazykové znalosti

Základná až výborná znalosť anglického jazyka v závislosti od pozície.
Znalosť ďalších svetových jazykov (nemčina, ruština, francúzština, atď.) výhodou.

 

Plat

750 – 850 EUR netto mesačne – hotelový personál
650 – 800 EUR netto mesačne – animátor, hosteska

 

Dĺžka pracovného pobytu

Letné brigády: 3 – 4 mesiace
Sezónne práce: 5 – 8 mesiacov
Dlhodobá práca: 12 a viac mesiacov

 

Pracovná doba

Animátori: 8-10 hodín denne, 6 dní v týždni, jeden deň voľna.
Hotelový personál: 8 hodín denne, 6 dní v týždni, jeden deň voľna.

 

Ubytovanie a stravovanie

Zabezpečené je bezplatné ubytovanie a stravovanie priamo v domovskom hoteli, príp. ubytovanie v apartmánoch v blízkosti hotela.

 

Poistenie

Je zabezpečené zdravotné a úrazové poistenie zo strany zamestnávateľa.

 

Umiestnenie

Zamestnávatelia si vyberajú vhodných uchádzačov na výberových konkurzoch, osobných pohovoroch alebo na základe životopisov resp. vyplnených registračných formulárov. Umiestnenie dvojice alebo skupinky spoločne v jednom hoteli je možné. Miesto práce na Cypre zamestnanca určuje výhradne zamestnávateľ.

 

Doprava na Cyprus

Letenku na Cyprus si zabezpečuje účastník individuálne. V prípade záujmu vybaví letenku naša agentúra.. Cena letenky závisí od leteckej spoločnosti, sezóny a typu letenky. Rezervujte si tu letenky na Cyprus.

 

Poplatky

Účastnícky poplatok: 150 – 200 EUR, platí sa až po podpise Dohody o sprostredkovaní práce.

 

Ďalšie očakávané výdaje

Letenka na Cyprus (niektorí zamestnávatelia ju čiastočne preplatia po odpracovaní určitej doby), vreckové na začiatok pobytu.

 

Výberové konanie

Pracovné miesta na Cypre obsadzujeme na osobných pohovoroch, kde si vždy konkrétny zamestnávateľ z Cypru vyberie vhodných kandidátov a ponúkne im prácu alebo brigádu na Cypre. Osobné pohovory so zamestnávateľmi štandardne prebiehajú od januára do apríla. Tu nájdeš termíny konkurzov a pohovorov na prácu v zahraničí.

Mimo týchto termínov je možné získať prácu alebo brigádu na Cypre absolvovaním telefonického/skype pohovoru so zamestnávateľom alebo akceptáciou zamestnávateľa na základe životopisu. Tu je naša aktuálna ponuka práce v zahraničí.

Záujemcom z Českej Republiky odporúčame pozrieť si našu českú webstránku , kde ponúkame takisto práce na Kypru.

 

Ako sa prihlásiť

 • zaregistrujte sa v sekcii Registrácia
 • zúčastnite sa výberového kastingu/pohovoru so zamestnávateľom alebo získajte prácu na Cypre na základe Vášho životopisu.