stars11

KTO JE ANIMÁTOR?

Animátor je zvyčajne mladý energický človek, ktorého úlohou je organizovať aktivity pre hotelových hostí, návštevníkov vodných parkov alebo účastníkov rôznych spoločenských akcií. Slovo „animácia“ pochádza z latinského slova „anima“ (duša) a znamená oživenie. Animácia v súvislosti s cestovným ruchom znamená jeho aktívne oživovanie, inými slovami rozveseľovanie, zábavu hostí formou rôznych aktivít, hier a súťaží. Zámerom animátora je aktívna účasť hostí na spoločných aktivitách s cieľom zintenzívniť ich zážitky, uspokojiť ich potreby a vytvoriť nové kontakty a priateľstvá. Animátor je priateľ, spoločník, autorita, psychológ, herec, zabávač, športovec, moderátor, opatrovateľ, no hlavne človek, ktorý má vždy úsmev na tvári.

CHCEM PRACOVAŤ AKO ANIMÁTOR NA SLOVENSKU

Na Slovensku môžeš s nami pracovať počas leta, zimy, víkendov alebo na jednorazových akciách. Ak cítiš, že animácia by mohla byť to pravé pre teba a chceš si to vyskúšať, postupuj podľa týchto krokov:

Krok 1
Krok 1

Lajkni našu Facebook stránku kde nájdeš najnovšie ponuky

Krok 2
Krok 2

Reaguj na voľné miesta prostredníctvom správ na FB

Krok 3
Krok 3

Začni s nami animovať a užívať si túto jedinečnú prácu.

CHCEM PRACOVAŤ AKO ANIMÁTOR V ZAHRANIČÍ

Ak ťa láka práca animátora pri mori, ponúkame ti možnosť pracovať pre našich zahraničných partnerov v Španielsku, Grécku, na Malte alebo na Cypre.

Krok 1
Krok 1

Zaregistruj sa pomocou jednoduchého formulára

Krok 2
Krok 2

Pozri si termíny konkurzov
a zúčastni sa

Krok 3
Krok 3

Zaujmi zamestnávateľa na pohovore a získaj prácu snov

Aj takto môže vyzerať tvoje leto

Chceš vedieť viac o tejto zaujimavej práci?

Prečo sa stať animátorom, alebo ako môže vyzerať deň animátora sa dočítate na nasledujúcej stránke.