Zábava, emócia a zážitok

 

Pre úspešný teambuilding je najdôležitejšie personálne zabezpečenie a správny mix aktivít . 

Teambuilding vytvára a spevňuje priateľstvá, podporuje k vzájomnej spolupráci a buduje z Vašich zamestnancov lepšie fungujúci tím. Vieme pripraviť organizovaný teambuilding. Vytvoríme tímy, vyhľadáme prirodzených lídrov, prípadne zlepšujeme spoluprácu oddelení. Iná forma je menej organizovaná a ide v prvom rade o zábavu. Ideálna je ich kombinácia.

Správnu atmosféru vytvárajú naši profesionálni animátori, ktorí nevtieravou formou motivujú k aktívnej účasti.

Dôležité pre úspešný teambuilding:

Moderátor

Jeho úlohou je postarať sa o správnu motiváciu a zábavu. Musí vedieť vtipne komentovať priebeh ale aj dohliadať na prijateľný level súťaživosti a dodržiavanie pravidiel. Úspech nezaručuje len účasť ale hlavne vhodný výber moderátora. Musí mať skúsenosť s interakciou a improvizáciou. Vieme nájsť mediálne známeho moderátora alebo poskytneme AGENTÚRNEHO MODERÁTORA.

Animátori

Sú potrební pre jednotlivé súťaže a turnaje. Ich úlohou je riadiť, organizovať a hlavne motivovať pridelený tím k aktívnej účasti. Pri teambuildingoch pracujeme len s našimi skúsenými animátormi, ktorí majú za sebou viac sezón v zahraničí alebo na Slovensku.

Aktivity

Dôležitý je ich správny mix a zapasovanie do programu. Na úvod sú vhodné teamspirit súťaže, ktoré sú spoločné a súťažia celé tímy. Všetko je uvádzané a vtipne komentované moderátorom. Nasleduje rozdelenie pre jednotlivé turnaje, kde môžu byť aktivity ako volejbal, petanq, airsoft a pod. Na záver ešte vtipná moderovaná aktivita ako sumo, megalyže, trojnohavice a pod.

NAŠOU VÝHODOU JE, ŽE VEĽA ATRAKCIÍ VLASTNÍME A VIEME POSKYTNÚŤ ZAUJÍMAVÉ CENY.

Čo potrebujeme vedieť pre spracovanie cenovej ponuky

  • dátum akcie, počet účastníkov a ich štruktúru, trvanie akcie
  • vašu predstavu pre samotné aktivity, súťaže, priebeh a pod.
  • o aké atrakcie máte záujem (adrenalínové, športové a pod.)
  • približný rozpočet pre teambuildingovú časť
  • čo všetko chcete nechať na nás (hotel, stravovanie, doprava, reklamné predmety a pod.)

Konečný rozsah služieb môže vyzerať rôzne:

PRÍKLAD A – 3 animátori + moderátor na 3 hodiny

Určené tímy sa presúvajú medzi pripravenými stanovišťami ako napr. lukostreľba, stolný tenis, futbal, bowling, megalyže a pod. Na konci všetko vyhodnotíme a určíme víťaza.

PRÍKLAD B – viac dňový program kde Vám nájdeme hotel napr. v Tatrách.

Prvý deň začneme ,,skromne,, pool párty, ktorá pokračuje zoznamovacou párty s DJ-om a ochutnávkou dobrého vína a na záver KARAOKE.

Druhý deň vyskúšate doobeda geocaching z Hrebienka na Reinerovu chatu s obedom v Tatrách. Poobede pripravíme teambuildingové aktivity na hoteli. Večer pokračuje zážitkovou tradičnou večerou v Zbojníckej kolibe so živou hudbou, kde vyhodnotíme celý teambuilding a rozprúdime tú správnu zábavu.

NAPÍŠTE NÁM A MY VÁM VYPRACUJEME KONCEPT NA MIERU

Máte záujem o naše služby?

 NA INŠPIRÁCIU, ČO VŠETKO SA DÁ…