Práca a letné brigády na Malte

V spolupráci s našimi partnerskými hotelmi ponúkame dlhodobú prácu a letné brigády na ostrove Malta pre hotelový personál (čašníci, barmani, chyžné, recepčné, pomocníci v kuchyni, atď) a pre animátorov v hoteloch a vodných parkoch (športový animátor, detský animátor a animátor allrounder.

Pracovné pozície na Malte

 • športový animátor /ka
 • detský animátor/ka
 • allrounder animátor/ka
 • čašník/čka
 • barman/ka
 • recepčný/á
 • chyžná
 • pomocník/čka v kuchyni
 • pool attendant

Miesto práce na Malte

 • turistické rezorty na celom území Malty (hotely, vodné parky)

Náplň práce

Detský animátor/ka organizuje kompletný program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, výlety s deťmi do okolia, večernú animáciu pre deti, tematické večery, diskotéky pre deti, karnevaly, detské show v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéfanimátora. Zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch.

Športový animátor/ka organizuje predovšetkým športové turnaje a aktivity v priebehu dňa a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch. Podľa svojej špecializácie a vybavenia hotelového komplexu organizuje aktivity ako plážový volejbal, futbal, tenis, stolný tenis, vodné pólo, boccia, šípky, aerobik, aquagym, strečing, taeboo atď. a mal by ovládať pravidlá ponúkaných športov.

Animátor allrounder sa zapája do všetkých animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie.

Čašník/čka – pracuje v hotelovej reštaurácii alebo bare. Náplňou práce sú štandardné povinnosti čašníkov podľa požiadaviek F&B manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného, obsluha hostí v hotelovej reštaurácii, bare a iných hotelových prevádzkach. Potrebné je vzdelanie v danom obore alebo nadobudnuté praktické skúsenosti.

Barman – náplňou práce sú štandardné povinnosti barmana podľa požiadaviek F&B manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného. Vyžaduje sa schopnosť pracovať samostatne za barovým pultom a znalosť miešania kokteilov. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti s prácou podobného charakteru.

Recepčný/á – náplňou práce sú štandardné povinnosti recepčného/nej. Práca pozostáva z denných a nočných smien. Potrebné sú viacročné skúsenosti v hotelierstve a základné znalosti práce s počítačom.

Chyžná – náplňou práce sú štandardné povinnosti chyžnej podľa požiadaviek housekeeping manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti s prácou podobného charakteru.

Pomocný personál v kuchyni – práca v kuchyni, pomoc pri rôznych činnostiach, upratovanie, čistenie, umývanie riadov atď.

 

Vek

18 a viac rokov

 

Jazyk

V závislosti od pozície konverzačná až výborná znalosť anglického jazyka. Znalosť iných jazykov je vítaná.

 

Plat

550 – 650 EUR netto mesačne – animátori
850 – 950 EUR brutto mesačne – hotelový personál

 

Dĺžka pracovného pobytu na Malte

3 – 12 mesiacov

 

Pracovná doba

Animátori: 8-10 hodín denne / 6 dní v týždni + jeden deň voľna.
Hotelový personál: 8 hodín denne / 5 dní v týždni + nadčasy platené extra

 

Ubytovanie a stravovanie

Animátori:
Zabezpečené je bezplatné ubytovanie a stravovanie priamo v domovskom hoteli, príp. ubytovanie v apartmánoch v blízkosti hotela. Animátori na Malte sú ubytovaní prevažne v dvoj- alebo trojposteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením.
Stravovanie je vo forme plnej penzie (raňajky, obed, večera), voda a/alebo nealkoholické nápoje sú v hoteli zdarma.

Hotelový personál:
Ubytovanie nie je zabezpečené.
Stravovanie je zabezpečené zdarma počas pracovnej doby.

 

Poistenie

Je zabezpečené úrazové poistenie počas pracovnej doby.

 

Umiestnenie na Malte

Animátori:
Miesto pôsobenia animátora určuje výhradne naša partnerská agentúra, ktorá je zároveň zamestnávateľom a môže podľa potrieb presunúť animátora do niektorého zo svojich zmluvných hotelov. Hotel nie je zamestnávateľom, len miestom výkonu práce.

Hotelový personál:
Zamestnanec pracuje len v tom hoteli, ktorý si ho vybral na osobných pohovoroch resp. na základe životopisu.

 

Doprava

Animátori:
Letenku na Maltu a späť zabezpečuje a hradí vopred zamestnávateľ. V prípade predčasného odchodu je zamestnancovi suma za letenku odrátaná z poslednej výplaty.

Hotelový personál:
Letenku si zabezpečuje účastník individuálne. V prípade záujmu vybaví letenku naša agentúra.. Po odpracovaní dohodnutej doby poskytujú niektorí zamestnávatelia bonus ne letenku. Zarezervujte si tu letenky na Maltu.

 

Poplatky

Účastnícky poplatok: 200-240 EUR, platí sa až po podpise Dohody o sprostredkovaní práce.

Ďalšie očakávané výdaje

Vreckové na začiatok pobytu, letenka, ubytovanie (hotelový personál).

 

Výberové konanie

Väčšinu voľných pozícii na Malte obsadzujeme na osobných pohovoroch, kde si vždy konkrétny zamestnávateľ z Malty vyberie vhodných kandidátov a ponúkne im prácu na Malte. Osobné pohovory so zamestnávateľmi štandardne prebiehajú od januára do apríla. Tu nájdeš termíny konkurzov a pohovorov na prácu v zahraničí.

Mimo týchto termínov je možné získať prácu alebo letnú brigádu na Malte absolvovaním telefonického/skype pohovoru so zamestnávateľom alebo akceptáciou zamestnávateľa na základe životopisu. Tu nájdeš aktuálne ponuky práce v zahraničí.

 

Ako sa prihlásiť

 • zaregistruj sa
 • v prípade záujmu o uchádzača zo strany niektorého zo zamestnávateľov, je potrebné absolvovať osobný alebo telefonický pohovor za účelom overenia jazykových znalostí uchádzača.

 

Poznámka

Nakoľko budete mať zabezpečenú stravu, ubytovanie a nápoje, vaša mzda bude pre vás predstavovať čistý zisk. Budete pracovať prevažne v luxusných hoteloch a kluboch v prekrásnom prostredí pri mori, kam iní ľudia chodia len dovolenkovať.

Dni voľna môžete stráviť na pláži, alebo podnikať výlety do okolia. Získate nové kontakty do budúcnosti a zlepšíte si jazykové znalosti. S nami sa Vám otvoria dvere do sveta!