Viac ako 500 úspešných eventov

 

Od roku 2009 ponúkame hotové scenáre možných akcií pre firmy a ich zamestnancov. Pre vašu firmu zabezpečíme komplexné služby podľa vašich predstáv. Jednoducho nám napíšte vašu prvotnú predstavu a my vám pripravíme scenár vašej firemnej akcie. Každý scenár vytvárame konkrétnemu klientovi na mieru, pričom zohľadňujeme vekovú štruktúru, počet osôb, pohlavie, spoločenské postavenie a ostatné kritéria.

Príklady firemných akcií:

Pre deti zamestnancov – mini disco s maskotom, balónové kreácie, maľovanie tvári, hľadanie pokladov, olympijské hry pre deti, cirkusový deň, indiánsky deň, deň mimozemšťanov a podobne.

Súťaže pre zamestnancov – Couple Show, Singles Out, Men against Women, Miss, Mister, Olympic Day, Karaoke, Playback show, Hollywood Night Quiz, Rallye Quiz a iné.

Gangster day – celodenný program vhodný pre mužské kolektívy, ktorý zahŕňa športové aktivity ako lukostreľba, bojové umenie, rôzne športové turnaje a iné. Večer nesmie chýbať popíjanie koňaku, samozrejme cigara a poker.

Fitness and Beauty day – aktívny odpočinok pre vašich zamestnancov s fitness aktivitami ako joga, pilates alebo fun aerobik. Súčasťou sú aj beauty procedúry ako manikúra, pedikúra, kozmetika. Fitness and Beauty day to je aj večer plný tanca, kde vás naučíme základy brušných tancov, salsy či bachaty a to všetko s mojitom v ruke.

Olympic day – športový deň pre všetkých. Celodenné športové turnaje, súťaženie v tímoch, zábavne súťaže ale aj úlohy, ktoré vyžadujú inteligenciu, rozvahu a dôvtip. Večer pokračuje vyhlásením výsledkov a osvedčenou zábavou Karaoke, ktorá môže byť spojená s oldies party.

Family day – ide o spojenie detských aktivít s aktivitami pre rodičov. My zabavíme vaše deti a vy si môžete naplno vychutnať pohodový deň. Súčasťou programu môžu byť všetky aktivity z ostatných akcií, ktorých výber záleží len od vás.

Karaoke večer – osvedčená zábava, kde nie je dôležitý spev, ale zábava.

Tanečný večer – pre tých, ktorí sa nechcú len prizerať. Naučíme vás základy najznámejších štandardných a latinsko-amerických tancov. Večer pozostáva z ukážiek choreografií a následnej výučby.

Broadway night – show plná tanca a humoru poskladaná z tých najznámejších hitov a muzikálov ako Grease, Hriešny tanec, Chicago či Mamma Mia. Celkový dojem a zážitok z nášho programu umocňuje neustála interakcia s publikom počas show a najmä spoločné tancovanie klubových tancov po jej skončení. Vhodné hlavne na plesy, oslavy, recepcie, Silvester a pod.

Otvorenie prevádzky – ak sa chystáte otvoriť novú prevádzku, prilákajte nových zákazníkov vďaka kultúrnemu programu, ktorý vám radi vytvoríme na mieru a zorganizujem podľa vašich predstáv, podobne ako to bolo v prípade predajne Kinekus.

Iné zábavné programy na kľúč

Popísané programy sa dajú prispôsobiť vašim požiadavkám a finančným možnostiam. Viac informácii o možných akciách zasielame na želanie klienta.

V partnerských subjektoch cestovného ruchu na Slovensku organizujeme eventy rôzneho druhu, firemné akcie na kľúč, teambuilding pre firmy.

Máte záujem o naše služby?

 Akcia Softip – 25 rokov