stars11

V spolupráci s partnerskou agentúrou a hotelmi v Švajčiarsku ponúkame prácu a brigády v Švajčiarsku na pozíciach čašník, barman, recepčná a masér a príležitostne aj iné pozície pre hotelový personál.

PRACOVNÉ PONUKY DO ŠVAJČIARSKA MOMENTÁLNE NIE SÚ AKTUÁLNE!

Pozri si preto ďalšie ponuky práce v zahraničí v iných krajinách Európy, ktoré obsadzuje naša pracovná agentúra. Na konkurzoch a osobných pohovoroch si zahraniční zamestnávatelia vyberajú vhodných uchádzačov o prácu. Je na nich možné získať prácu do zahraničia ihneď alebo aj s nástupom o niekoľko mesiacov. Tieto stretnutia so zamestnávateľmi sa konajú najčastejšie v Bratislave, Prahe alebo Budapešti od januára do mája resp. od septembra do novembra.

Ak ťa zaujíma aj práca v Nemecku, pre nemecky hovoriacich záujemcov ponúka naša pracovna agentúra prácu v hoteloch a zábavných parkoch v Nemecku. Práca v Nemecku je vhodná pre ženy, mužov, páry aj študentov.

V Holandsku ponúkame prácu v stavebníctve a v skladoch. Pre holandské stavebné a lodné spoločnosti hľadáme skúsených zamestnancov – elektrikárov, inštalatérov, stolárov, zváračov, montérov potrubí, tesárov a pracovníkov v sklade. Práca v stavebíctve v Holandsku je s nástupom ihneď prípadne podľa aktuálnej ponuky.

Ak ťa láka teplo, slnko a práca pri mori v horúcich letoviskách južnej Európy, pozri si našu ponuku práce do Španielska, kde máš možnosť pracovať ako animátor voľného času v hoteli  alebo hotelový fotograf. Programy Práca Cyprus a Práca Grécko ti zas ponúkajú pracovnú príležitosť, ak sa chceš uplatniť v hotelierstve ako hotelový personál prípadne hľadáš prácu ako animátor.

Práca v zahraničí sa dá sprostredkovať aj bez tvojej osobnej účasti na pohovoroch, a to absolvovaním telefonického resp. skype pohovoru so zamestnávateľom prípadne akceptáciou zamestnávateľa na základe tvojho zaslaného životopisu. Ak si nie si istý, či to zvládneš, pozri si aktuálne recenzie na sprostredkovanie zamestnania v zahraničí našou pracovnou agentúrou.

Miesto práce:

Švajčiarske Alpy

 

Ponúkaný plat:

3500-4000 CHF brutto

 

Obsadzované pozície:

čašník, barman, recepčná a masér

 

Jazykové požiadavky:

dobrá znalosť nemeckého jazyka plus jeden ďalší jazyk navyše (anglicky, holandsky alebo rusky)

 

Nástupy do zamestnania:

december 2009 – január 2010

Kandidáti musia byť k dispozícii minimálne na obdobie 3 mesiacov.

 

Doprava

Dopravu do Švajčiarska si zabezpečuje účastník individuálne. V prípade záujmu vybaví letenku naša agentúra za poplatok 10 EUR + cena letenky. Cena letenky do Švajčiarska závisí od leteckej spoločnosti, sezóny a typu letenky. Zarezervujte si tu letenky do Švajčiarska.

 

Iné výhody:

– možnosť zdokonaliť sa v jazyku a nadobudnúť nové skúsenosti

– zaujímavé platové ohodnotenie

– práca v príjemnom horskom prostredí

 

Ďalšie požiadavky na uchádzača

– nutná znalosť nemeckého jazyka

– predchádzajúce skúsenosti

– podpísanie zmluvy minimálne na 3 mesiace

 

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o niektorú z ponúkaných pozícii, je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze vyplnením registračného formuláru. Registrácia je bezplatná.