stars11

V spolupráci s partnerskou agentúrou a hotelmi v Švajčiarsku ponúkame prácu a brigády v Švajčiarsku na pozíciach čašník, barman, recepčná a masér a príležitostne aj iné pozície pre hotelový personál.

PRACOVNÉ PONUKY DO ŠVAJČIARSKA MOMENTÁLNE NIE SÚ AKTUÁLNE!

Pozri si naše ďalšie ponuky práce v zahraničí, alebo ak ťa zaujíma aj práca v Nemecku, tak našu ponuku do tejto krajiny. Pre nemecky hovoriacich záujemcov ponúka naša pracovná agentúra prácu v hoteloch a zábavných parkoch v Nemecku. Práca v Nemecku je vhodná pre ženy, mužov, páry aj študentov.

Ak ťa láka práca pri mori v horúcich letoviskách južnej Európy, pozri si našu ponuku práce do Španielska, kde máš možnosť pracovať ako animátor voľného času v hoteli  alebo hotelový fotograf. Programy Práca Cyprus a Práca Malta ti zas ponúkajú pracovnú príležitosť, ak sa chceš uplatniť v hotelierstve ako hotelový personál prípadne hľadáš prácu ako animátor.

Miesto práce:

Švajčiarske Alpy

Ponúkaný plat:

3500-4000 CHF brutto

Obsadzované pozície:

čašník, barman, recepčná a masér

Jazykové požiadavky:

dobrá znalosť nemeckého jazyka plus jeden ďalší jazyk navyše (anglicky, holandsky alebo rusky)

Nástupy do zamestnania:

december 2009 – január 2010

Kandidáti musia byť k dispozícii minimálne na obdobie 3 mesiacov.

Doprava

Dopravu do Švajčiarska si zabezpečuje účastník individuálne. V prípade záujmu vybaví letenku naša agentúra za poplatok 10 EUR + cena letenky. Cena letenky do Švajčiarska závisí od leteckej spoločnosti, sezóny a typu letenky. Zarezervujte si tu letenky do Švajčiarska.

Iné výhody:

– možnosť zdokonaliť sa v jazyku a nadobudnúť nové skúsenosti

– zaujímavé platové ohodnotenie

– práca v príjemnom horskom prostredí

Ďalšie požiadavky na uchádzača

– nutná znalosť nemeckého jazyka

– predchádzajúce skúsenosti

– podpísanie zmluvy minimálne na 3 mesiace

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o niektorú z ponúkaných pozícii, je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze vyplnením registračného formuláru. Registrácia je bezplatná.