Práca a brigády v Grécku na rok 2023 a 2024

V spolupráci s našimi partnerskými hotelmi a animačnými agentúrami v Grécku ponúkame prácu a brigády na leto v Grécku pre hotelových animátorov a iný hotelový personál (čašníci, chyžné, recepčné, maséri, atď.) na pobreží Grécka a gréckych ostrovoch.

Prečo pracovať v Grécku?

 Možnosť pracovať 2 – 3 mesiace počas leta alebo aj celú sezónu 6 – 8 mesiacov.

Práca v nádhernom prostredí pri mori v dovolenkových destináciach.

Pozitívne recenzie na sprostredkovanie práce do Grécka.

Príjemná klíma počas celého roka (25 – 35°C v lete, 10 – 20 °C v zime).

Miesto práce v Grécku

  • Kréta
  • Rodos
  • Kos
  • Korfu
  • Zakyntos
  • Mykonos
  • Santorini
  • Chalkidiki
  • Peloponéz
  • Olympská riviéra
  • a iné.
praca grecko mapa

Pracovné pozície v Grécku

  • animátor / animátorka (športový/á, detský/á, allrounder, šéfanimátor/ka)
  • tanečník / tanečníčka
  • choreograf / choreografka
  • umelci rôzneho charakteru (akrobati, kúzelníci, žongléri a pod.)
  • čašník / čašníčka
  • barman / barmanka
  • chyžná
  • plavčík /plavčička
  • fitness inštruktor / fitness inštruktorka
  • masér / masérka
  • recepčný / recepčná

V sezóne 2023 obsadzujeme len pozície animátori, tanečníci, choreografi a umelci.

Zuzana, animátorka v Grécku:

Pokiaľ mám zhodnotiť pracovnú náplň, bola som veľmi spokojná. Bola som členkou sport teamu, takže som bola celý deň v pohybe a hlavne v kontakte s hosťami, ktorí boli veľmi príjemní a zhovorčiví. Najviac sa mi páčilo účinkovanie vo večerných show, ja ako tanečníčka som sa v tom naozaj vyžívala. Mali sme dvojtýždenný program pozostávajúci z rôznych muzikálov, tanečnej Brasil Show, Pool Party a večera hier. Zo začiatku bolo náročné všetky vystúpenia sa naučiť, ale to je tak vždy. Celkový dojem bol teda výborný, plat prišiel vždy včas a aj poskytnuté poistenie bolo veľmi kvalitné. Jedávali sme v reštaurácii v spoločnosti hosti. Bola to veľmi poučná sezóna a vám ďakujem za jej sprostredkovanie.

Najbližšie online pohovory so zamestnávateľmi z Grécka

Animátori, tanečníci a umelci v hoteloch - rôzne miesta

9.4.2024

Čas: 10:00 hod
Miesto: aplikácia Zoom

Viac info o týchto pohovoroch.

Delegáti pre CK, športoví inštruktori - rôzne miesta

Jar 2024

Čas: 9:30 hod

Náplň práce

Šéfanimátor/ka vytvára a organizuje za pomoci svojho animačného tímu celý animačný program v hoteli a zodpovedá zaň vedeniu hotela. Zadeľuje úlohy ostatným animátorom, dozerá na priebeh aktivít a sám sa aj niektorých aktivít zúčastňuje. Moderuje večerné programy a show vo viacerich jazykoch. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti v hotelovej animácii.

Animátor/ka – organizuje program pre hotelových hostí, ktorého súčasťou sú aktivity pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, športové turnaje a aktivity pre dospelých (plážový volejbal, stolný tenis, vodné pólo, boccia, šípky, aerobik, aquagym atď.). V spolupráci s ostatnými animátormi a pod vedením šéfanimátora sa zúčastňuje aj na večerných animačných programoch.

Čašník/čka – pracuje v hotelovej reštaurácii alebo bare. Náplňou práce sú štandardné povinnosti čašníkov – obsluha hostí v hotelovej reštaurácii, bare a iných hotelových prevádzkach. Vzdelanie v danom obore alebo praktické skúsenosti sú vítané.

Barman/ka – náplňou práce sú štandardné povinnosti barmana podľa požiadaviek nadriadeného. Vyžaduje sa schopnosť pracovať samostatne za barovým pultom a znalosť miešania kokteilov. Potrebné sú skúsenosti s prácou podobného charakteru.

Tanečník/čka – prezentuje nacvičené tanečné show a muzikály pre hotelových hostí. Cez deň sa aktívne zúčastňuje niektorých animačných aktivít.

Choreograf/ka – je zodpovedný za naštudovanie tanečných choreografií v spolupráci s tanečníkmi a animátormi. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti podobného charakteru.

Chyžná – náplňou práce sú štandardné povinnosti chyžnej, upratovanie izieb a priestorov hotela podľa požiadaviek nadriadeného. Predchádzajúce skúsenosti sú vítané.

Masér/ka – práca v hotelovom relax centre. Masérska licencia je podmienkou. Vyžaduje sa znalosť klasickej masáže. Znalosť iných druhov masáži vítaná.

Plavčík/čka – práca pri hotelových bazénoch. Dozor pri bazénoch, kontrola kvality vody, upratovanie v okolí bazénu, atď. Potrebná je platná plavčícka licencia.

Recepčný/a – práca na recepcii hotela, registrácia hostí, prideľovanie izieb, rezervácia ubytovania, administratívna práca atď. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti.

Vek

od 18 rokov

Jazyk

Aktívne ovládanie minimálne jedného cudzieho jazyka (angl., nem., rus., atď.). Ideálna je znalosť dvoch a viac cudzích jazykov. Predovšetkým znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikačnej alebo veľmi dobrej úrovni.

Ďalšie požiadavky na animátora

  • chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
  • pozitívny vzťah k deťom (práca v Miniklube)
  • aktívny vzťah k športu
  • príjemný vzhľad a vystupovanie
  • organizačné schopnosti

Ďalšie požiadavky na čašníka/barmana

  • vzdelanie alebo praktické skúsenosti s prácou podobného charakteru
  • potvrdenie o absolvovaní kurzov výhodou, napr. barmanský kurz, kurz obsluhy a pod.

Ďalšie požiadavky na tanečníka/choreografa

  • skúsenosti s profesionálnym tancom, príp. vzdelanie v tanečnom smere
  • chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi, práca v kolektíve

Čistý mesačný príjem

650 – 900 EUR netto mesačne – animátor

700-800 EUR netto mesačne – chyžná

700-900 EUR netto mesačne – čašník, barman, recepčná, masér

800-1200 EUR netto mesačne – šéfanimátor, choreograf

Dĺžka pracovného pobytu

2 – 12 mesiacov

Pracovná doba

8-10 hodín denne / 6 dní v týždni + jeden deň voľna.

Ubytovanie a stravovanie

Zabezpečené je bezplatné ubytovanie a stravovanie priamo v domovskom hoteli, príp. ubytovanie v apartmánoch v blízkosti hotela. Zamestnanci sú ubytovaní prevažne v dvoj- alebo trojposteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením.

Stravovanie je vo forme plnej penzie (raňajky, obed, večera), voda a/alebo nealkoholické nápoje sú v hoteli zdarma.

Poistenie

Je zabezpečené zdravotné a úrazové poistenie počas pracovnej doby.

Umiestnenie

Zamestnávatelia si vyberajú vhodných uchádzačov na výberových konkurzoch, osobných pohovoroch alebo na základe vyplnených registračných formulárov. Umiestnenie dvojice alebo skupinky spoločne v jednom hoteli je možné. Miesto práce v Grécku určuje výhradne zamestnávateľ.

Doprava

Letenku do Grécka si zabezpečuje každý účastník individuálne. Cena letenky závisí od leteckej spoločnosti, sezóny a typu letenky. V prípade záujmu vybaví letenku naša agentúra za poplatok 10 EUR + cena letenky. Zarezervujte si tu letenky do Grécka.

Výberové konanie

Zamestnávatelia si vyberajú vhodných uchádzačov na výberových konkurzoch, osobných pohovoroch alebo na základe vyplnených registračných formulárov.

Bližšie informácie o termínoch kastingov a pohovorov sú v sekcii Kastingy.

Poplatky

Účastnícky poplatok: 150 – 200 EUR, platí sa až po podpise Dohody o sprostredkovaní práce

Ďalšie očakávané výdaje

Letenka do Grécka (preplatená po odpracovaní určitej doby), vreckové na začiatok pobytu.

Ako sa prihlásiť

  • zaregistrujte sa v sekcii Registrácia
  • po pozvaní na kasting/pohovory potvrďte účasť mailom
  • zúčastnite sa výberového kastingu alebo osobného pohovoru

Poznámka

Nakoľko budete mať zabezpečenú stravu, ubytovanie a nápoje, vaša mzda bude pre vás predstavovať čistý zisk. Budete pracovať alebo brigádovať prevažne v luxusných hoteloch a kluboch v prekrásnom prostredí pri mori, kam iní ľudia chodia len dovolenkovať.

Dni voľna môžete stráviť na pláži, alebo podnikať výlety do okolia. Získate nové kontakty do budúcnosti a zlepšíte si jazykové znalosti. S nami sa Vám otvoria dvere do sveta!