stars11

V spolupráci s partnerskou agentúrou a hotelmi v Rakúsku ponúkame prácu a brigády v Rakúsku na pozíciach čašník, barman, chyžná a masér a príležitostne aj iné pozície pre hotelový personál.

PRACOVNÉ PONUKY DO RAKÚSKA MOMENTÁLNE NEOBSADZUJEME.

Pozri si ďalšie ponuky práce do zahraničia, ktoré ponúka naša pracovná agentúra, alebo ak ťa zaujíma aj práca v Nemecku, tak našu ponuku do tejto krajiny. Pre nemecky hovoriacich záujemcov ponúkame prácu v hoteloch a zábavných parkoch v Nemecku. Práca v Nemecku je vhodná pre páry, ženy, mužov aj študentov.

Ak ťa láka aj práca pri mori v horúcich letoviskách južnej Európy, pozri si našu ponuku práce v Španielsku, kde máš možnosť pracovať ako animátor v hoteli alebo hotelový fotograf. Pracovné programy Práca Cyprus a Práca Malta ti zas ponúkajú príležitosť uplatniť sa v hoteliérstve ako hotelový personál prípadne ako animátor voľného času.

Obsadzované pozície v Rakúsku

  • pomocníčka v hoteli
  • kuchár
  • čašník/čka

Plat

1200 – 1300 Eur brutto mesačne + strava a ubytovanie zdarma.

Poplatky

Štandardný účastnícky poplatok za prácu v Rakúsku je EUR a platí sa až po akceptácii uchádzača zamestnávateľom a po podpise dohody o sprostredkovaní práce. Pri niektorých lepšie platených pozíciach môže byť poplatok vyšší.

Doprava

Dopravu do Rakúska si zabezpečuje účastník individuálne. V prípade záujmu vybaví letenku naša agentúra za poplatok 10 EUR + cena letenky. Cena letenky do Rakúska závisí od leteckej spoločnosti, sezóny a typu letenky. Zarezervujte si tu letenky do Rakúska.

Iné výhody:

  • možnosť zdokonaliť sa v jazyku a nadobudnúť nové skúsenosti
  • zaujímavé platové ohodnotenie
  • práca v príjemnom prostredí

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o niektorú z ponúkaných pozícii v Rakúsku, je potrebné  poslať nám e-mailom životopis v nemeckom jazyku s fotografiou tváre a zároveň uviesť číslo pozície. Je možné uchádzať sa aj o viacero pracovných pozícií naraz.