stars11

V spolupráci s partnerskou agentúrou a hotelmi v Rakúsku ponúkame prácu a brigády v Rakúsku na pozíciach čašník, barman, chyžná a masér a príležitostne aj iné pozície pre hotelový personál.

 

PRACOVNÉ PONUKY DO RAKÚSKA MOMENTÁLNE NEOBSADZUJEME!

 

Pozri si ďalšie ponuky práce do zahraničia, ktoré ponúka naša agentúra práce do zahraničia. Ak ťa zaujíma aj práca v Nemecku, tak si pozri našu ponuku do tejto krajiny. Pre nemecky hovoriacich záujemcov ponúkame prácu v hoteloch a zábavných parkoch v Nemecku. Práca v Nemecku je vhodná pre páry, ženy, mužov aj študentov.

V Holandsku ponúkame prácu v stavebníctve a v skladoch. Pre holandské stavebné a lodné spoločnosti hľadáme skúsených zamestnancov – elektrikárov, inštalatérov, stolárov, zváračov, montérov potrubí, tesárov a pracovníkov v sklade. Práca v stavebníctve v Holandsku je s nástupom ihneď prípadne podľa aktuálnej ponuky.

Ak ťa láka aj práca pri mori v horúcich letoviskách južnej Európy, pozri si našu ponuku práce v Španielsku, kde máš možnosť pracovať ako animátor v hoteli alebo hotelový fotograf. Pracovné programy Práca Cyprus a Práca Malta ti zas ponúkajú príležitosť uplatniť sa v hotelierstve ako hotelový personál prípadne ako animátor voľného času.

Väčšinu našich pracovných ponúk v zahraničí obsadzuje naša pracovná agentúra na konkurzoch a osobných pohovoroch. Na nich si priamo zahraničný zamestnávateľ vyberá vhodných uchádzačov o prácu. Tieto stretnutia so zamestnávateľmi prebiehajú najčastejšie od januára do mája a potom od septembra do novembra, v Bratislave, Prahe alebo Budapešti. Na konkurzoch a pohovoroch je možné získať prácu do zahraničia ihneď alebo aj s nástupom o niekoľko mesiacov.

Mimo týchto termínov sa dá získať práca v zahraničí absolvovaním telefonického alebo skype pohovoru so zamestnávateľom prípadne akceptáciou zamestnávateľa na základe tvojho životopisu. Ak si nie si istý, či to zvládneš, pozri si posledné recenzie na sprostredkovanie práce v zahraničí našou pracovnou agentúrou.

Obsadzované pozície v Rakúsku

  • pomocníčka v hoteli
  • kuchár
  • čašník/čka

Plat

2200 – 3600 Eur brutto mesačne + strava a ubytovanie zdarma.

Poplatky

Štandardný účastnícky poplatok za prácu v Rakúsku je 199 EUR a platí sa až po akceptácii uchádzača zamestnávateľom a po podpise dohody o sprostredkovaní práce. Pri niektorých lepšie platených pozíciach môže byť poplatok vyšší.

Doprava

Dopravu do Rakúska si zabezpečuje účastník individuálne. V prípade záujmu vybaví letenku naša agentúra za poplatok 10 EUR + cena letenky. Cena letenky do Rakúska závisí od leteckej spoločnosti, sezóny a typu letenky. Zarezervujte si tu letenky do Rakúska.

Iné výhody:

  • možnosť zdokonaliť sa v jazyku a nadobudnúť nové skúsenosti
  • zaujímavé platové ohodnotenie
  • práca v príjemnom prostredí

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o niektorú z ponúkaných pozícii v Rakúsku, je potrebné  poslať nám e-mailom životopis v nemeckom jazyku s fotografiou tváre a zároveň uviesť číslo pozície. Je možné uchádzať sa aj o viacero pracovných pozícií naraz.