PROFESIONÁLNE MODEROVANÉ PROGRAMY

Zábavný a interaktívny program so skúseným moderátorom 

 

  • Pre hotelových hostí ako večerný program
  • Pre aquapark ako denný program
  • Na firemný večierok, ples, alebo konferenciu
  • Ako aktivita pre teambuilding, alebo firemnú akciu
  • Na svadbu, alebo súkromnú oslavu

PROGRAMY NA VÝBER

ZÁBAVNÝ KVÍZ

Pre niekoho sú to jasné vedomosti, pre iných zábavné hádanie odpovedí.No pre všetkých veselý relax prostredníctvom profesionálneho kvízu. Špeciálne technické zariadenie vytvorí správny zážitok presne tak, ako ho poznáte z televízie. Nechýba zábavný moderátor ako sprievodca programom, ktorý si vyberiete podľa vašich potrieb a predstáv. Radi Vám ponúkneme 3 formy prevedenia interakcie s publikom.

VIRTUAL REALITY CHALENGE

“Virtuálna realita je umelé prostredie, zobrazované používateľovi takým spôsobom, aby uveril v skutočnosť fiktívneho sveta”. Technická poučka, no v našom prípade zážitok pripravený priamo pre vás, na ktorý len tak ľahko nezabudnete. Bránou do sveta fantázie, výziev a prekonávania samého seba sú špeciálne okuliare zobrazujúce neobyčajné životné situácie. Takže, nasadiť “bríle” a preč z tohoto sveta.

KARAOKE PÁRTY

Kto z Vás sa netúži aspoň na malý moment prevteliť do Robbieho Williamsa či Madonny? Vyskúšať si to vzrušenie, keď sa postavíte na pódium, vezmete do rúk mikrofón a zaspievate svoju obľúbenú skladbu konečne mimo sprchy. Pre umocnenie zážitku budete mať možnosť si obliecť  kostým s doplnkami a stať sa tak hviezdou večera.

ACTIVITY SHOWTIME

Poznáte ACTIVITY ?  Hru, ktorá dokáže zabaviť úplne všetky vekové kategórie. Dámy a páni ste kreatívni, nápadití a viete pohotovo reagovať? Tak poďte do toho a zmerajte si sily v kreslení, opise a pantomíme.  Základom hry sú kreatívne herné elementy, pre ktoré je hra ACTIVITY dlhodobo taká obľúbená. Pojmy sú vysvetľované pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a úlohou spoluhráčov je tento pojem uhádnuť.

BINGO

Pre tých z Vás, ktorí preferujú pasívnu zábavu, ale radi skúsia šťastie od stola s koktejlom v ruke. Je jednou z najstarších hier kasínového typu. Jeho počiatky siahajú až do šestnásteho storočia. Bingo nie je len hrou pre dôchodcov, ale regulárnou kasínovou hrou, pri ktorej sa snažíte vyhrať tak, že skompletujete výhernú líniu podľa vopred známeho kľúča.

MISTER, ALEBO MISS

Odjakživa pretrvávajúca dilema. KTORÉ POHLAVIE JE ŠIKOVNEJŠIE… Odpoveď na túto otázku sa dozviete na interaktívnom večernom programe, kde si ženy zmerajú sily s chlapmi v zábavno-vedomostných disciplínach. Moderátor otvorí večer príhovorom a informáciou o programe. Animátor/ka informuje ľudí osobne, vysvetľuje pravidlá a zisťuje záujem o účasť.
Z publika sa vyberú cca 4 dámy a 4 pani. Nasledujú zábavno-vedomostne aktivity zámerané na otestovanie schopností pánov pri vešaní prádla či dám pri zatĺkaní klincov.
Po absolvovaní aktivít sa dopracujeme k výsledku a víťazný tím získava cenu a samozrejme uznanie.

 

 

Máte záujem o naše služby?