ODKRÝVAJTE SVET PROSTREDNÍCTVOM ZÁBAVY

KLASIKA NEKLASICKY

Pripravíme pre Váš tím spoznávací program zábavnou a interaktívnou formou.
Pamiatky, prírodné krásy, divy sveta, to všetko Vám nezabudnuteľne priblížime.

PONÚKANÉ POZNÁVAČKY

rajecka-dolina

UP SLOVENSKO – Firemná akcia pre Rajecké Teplice

Prvý deň odchod autobusom z Bratislavy do krásneho hotela Diplomat v Rajeckých Tepliciach. Večer pripravená grilovačka s ochutnávkou zaujímavej vinnej karty. Druhý deň na mieru pripravený program Geocaching s krásnym výhľadom na Rajeckú dolinu a očarujúcu zrúcaninu Lietavský hrad, kde našli klienti trezor s pokladom. Poobede program pokračoval výletom do krajskej dedinky Čičmany. Celú akciu sme ukončili večerným programom s moderátorom, tanečnými vstupmi Impressa a DJom.

postojna-jama

SLOVANET – Výlet Slovinsko pre TOP klientov

Trojdňový zájazd pripravený kompletne na kľúč pre klienta. Kompletné zabezpečenie všetkých služieb vrátane dopravy, ubytovania a aktivít. Cestou do národného parku Triglav sme navštívili najkrajšiu jaskyňu Postojna Jama. Potom pokračoval presun do národného parku Triglav, kde naši klienti splavili rieku Socca a vyskúšali si aj extrémny adrenalín canyoning. Každý večer sme pripravili zábavný aj tradičný program.

dunajec

ARKEMA – International management meeting in High Tatras

Celý program sa odohrával v Tatrách a ubytovanie bolo zabezpečené v hoteli Patria. Prvý deň po obede a úvodnom meetingu si klient vybral náš obľubený program Geocaching priamo v okolí Štrbského plesa. Večer pokračoval večerou v kolibe. Druhý deň bol na programe splav Dunajca s malým tradičným občerstvením priamo na plťkách. Samozrejme bolo aj nejaké ovocie – skôr destilované 🙂 Deň sme ukončili zážitkovou gastronómiou v krásnom hoteli Lomnica.

p5s5x6n_qquc6pvtnwivaa_3-bachledova-dolina

Q ELEKTRIK:  Q elektrik – firemna akcia

Kompletny teambuildingovy program na hoteli Horizont. Prvi den sportove aktivity priamo na hoteli takz ,,sportovo zabavny teambuilding,, Druhy den si klient vybral z nasho katalogu UZITE SI TATRY vylet do bachledovej doliny a chodnik korunami stromov s VIP samostatnym vstupom kde mali cely chodnik len pre seba. nasledne presun do malebnej obce Zdiar a obed v restauracii Medvedi Brloh.
Vecer koncil vecerou v Zbojnickej Kolibe s cimbalovou muzikou. Treti den po tazkom vstavani sme pokracovali vyletom na polsku stranu tatier konkretne vrch Gubalowka. Obed aj volny program mali klienti naplanovany priamo v meste Zakopane.

Máte záujem o naše služby?