O ČOM TO JE?

ODHAĽUJE TAJOMSTVÁ SKRYTÉ V PRÍRODE

Zábavná aktivita formou turistiky. Geo znamená zem a cache znamená skrýša. Každá skrýša má svoj popis miesta a súradnice GPS, podľa ktorých je potrebné ju vystopovať. Cieľom je nájsť všetky „kešky“ za účelom odhalenia pokladu.

GEOCACHING S PROSTAFFOM

 • profi animátori a moderátor vytvoria interaktívne, energické a zábavné prostredie
 • hľadanie odkazu spestríme tímovými úlohami
 • zážitok vedený ako SHOW od úvodného rozdelenia do tímov

PRÍKLAD PONUKY:

Ideálne pre tento druh aktivity je vytvorenie troch súťažných tímov, za účelom udržania napätia a zachovania “hrateľnosti” vytvorených aktivít.

 • Cena: 150€/tím
 • Súčasťou geocachingu sú:
  • moderátor
  • ozvučenie
  • kompletná technika
  • GPS zariadenia
  • kompletné vytvorenie a nastavenie zastávok 5 aktivít
  • a super zábava…

CIEĽ JE JASNÝ

 1. Privítanie a informácia o programe.
 2. Rozdelenie tímov, zvolenie kapitánov.
 3. Odovzdanie GPS zariadení a zaškolenie.
 4. Samotný geocaching, hľadanie skrýš a plnenie úloh.
 5. Nájdenie trezora.
 6. Kontrola splnenia jednotlivých úloh a bodovanie.
 7. Otvorenie trezora, rozdelenie odmeny a vyhodnotenie.

TRVANIE AKTIVITY

Trvanie závisí od vybranej trasy, jej náročnosti, kondície účastníkov a vybraných aktivít. Bežné trvanie 2 – 3 hodiny. Dĺžku akcie vieme prispôsobiť vašim požiadavkám.

PONÚKANÉ TRASY

bratislava-geocaching2

HISTORICKÁ BRATISLAVA INTERAKTÍVNE

Historické centrum plné napätia, zaujímavých faktov a interaktívnych úloh. Povesti a historky starej Bratislavy nezabudnuteľným – „edutainmentovým“ spôsobom. 9 aktívnych bodov v centre Bratislavy, 3 hodiny plné bádania, zábavy, fyzickej aktivity, tímovej práce, hlavolamov, orientačných úloh zameraných na historické a aktuálne témy „krásavice na Dunaji. Dom sv. Martina, “Kilometre Zero”, akvadukt starej Bratislavy a mnoho iných pradávnych chuťoviek, ktoré hlavné mesto ponúka.

strbske-pleso

HREBIENOK

Lanovkou sa vyvezieme na Hrebienok. Nasleduje trasa smerom k Rainerovej chate a druhou trasou späť okolo Bilíkovej chaty. Všetci sa opäť stretneme na Hrebienku, kde je v cieli ukrytý trezor. Už len rozlúštiť číselný kód a rozdeliť si spoločnú odmenu.

tatranska-lomnica

TATRANSKÁ LOMNICA

Samotný geocachnig a riešenie úloh je situované v krásnom prostredí Tatranskej Lomnice, kde spoznáte jej okolie a objavíte miesta, o ktorých ste netušili. Počiatočnú a tiež záverečnú skrýšu s trezorom umiestnime pri vašom hoteli alebo penzióne. Tento zábavný geocaching vieme doplniť o teambuildingové aktivity.

strbske-pleso

ŠTRBSKÉ PLESO

V nádhernom prostredí Štrbského Plesa sa začína jeden z ďalších geocachingov. Popri hľadaní skrýš a riešení úloh sa prejdete okolo jazera a získate množstvo vedomostí. Počiatočná a záverečná skrýša s trezorom sa umiestni pri vašom hoteli alebo penzióne. Možnosť zabezpečenia dopravy v prípade, že nie ste ubytovaní v okolí.

okolie

OKOLIE HOTELA

Výborná alternatíva ak nemáte záujem cestovať prípadne nemáte dostatok času. Trasu, skrýše a všetky úlohy pripravíme v okolí zariadenia, kde ste ubytovaní. Aktivita môže byť ladená zábavnejšou formou a vieme využiť športoviská hotela alebo zariadenia.

 

Máte záujem o naše služby?