Jedinečné detské párty

Na poriadnu zábavu s ratolesťami sa dôvod vždy nájde. Obľúbené témy máme pre vás pripravené neustále . Zažite párty plné tanca, bláznenia, skvelých zážitkov kdekoľvek.

Detská narodeninová párty

Na detskej párty si deti zatancujú, zabavia sa na známe detské piesne a  hlavne si uchovajú nezabudnuteľný zážitok. Naši animátori ich skrášlia facepaintingom, zabavia súťažami, vyrobia figúrky z balónov, prekvapia maskotom. Detská party je vhodná do hotelov, nákupných centier, detských škôl alebo na súkromné detské oslavy.

 

Dôležite pre úspešnú detskú párty

  • aktivity sú prispôsobené veku detí
  • naši animátori sú skúsení a zaškolení, ovládajú techniky maľovania na tvár, vytvárania balónových kreácií a poznajú tance na detskú party
  • aktivity majú logickú postupnosť a celý program vrcholí detskou diskotékou

Ponuka detských párty

 

Basic party (trvanie 1 – 1,5 hod) 

Párty, na ktorej si deti zatancujú na Mini Disco pesničky, zabavia sa rôznymi súťažami a hrami. Súčasťou párty je aj facepainting balónové kreácie.

 

Standard party (trvanie 2 – 2,5 hod)

Párty podľa zvolenej tématiky. Vyberte si niektorú z úspešne realizovaných párty: Walt Disney párty, Pirátska párty, Princeznovská párty, Harry Potter párty, Klaun párty a pod. Súčasťou tejto párty sú animátori v kostýmoch (podľa témy) a takisto maskot, ktorý dotvára celú atmosféru.

 

Deluxe party (trvanie 3 – 3,5 hod)

Súčasťou tejto zábavy su  atrakcie – (šmýkačky, hrady, detské autíčka). Párty je podľa zvolenej tématiky zameraná na Walt Disney, Pirátov, Princezné, Harryho Pottera, Klaunov a mnoho ďalšich námetov. Deti sa vyšantia na atrakciách, animátori im pripravia pekne zábavné súťaže, prekvapia maskotom, a samozrejme nesmie chýbať Mini Disco.

Súčasťou každej detskej párty je jednoduché ozvučenie (reproduktor a mikrofón) v prípade Standard a Deluxe párty aj kostýmy pre animátorov. Podľa želania zabečíme pozvánky, catering, dekorácie, piňatu, nájdeme vhodné miesto na realizáciu vašej párty.

Máte záujem o naše služby?

Divadelné predstavenia pre deti

Predstavenie Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY. Skvelá rozprávková show pre celú rodinu. Tárajko a Popletajka spolu s kamarátmi z rozprávok precestujú celý svet,len aby našli začarovanú kamarátku Pandu Vandu. Predstavenie bude plné zábavných situácii, pesničiek a tancov, ale najmä nových kamarátov z rozprávok, ktoré poznajú všetky deti.

Môžete sa tešiť na stretnutie s Mimóňmi, so Shrekom, princeznou Sofiou, levom Alexom, kráľom Julienom, snehuliakom Olafom, Sidom z Doby Ľadovej a inými rozprávkovými postavičkami.

tarajko-a-popletajka-zaverecne-foto

Youtube kanál, videa z predstavení 

Tu nájdete ukážky z predstavenia a iné videa Tárajka a Popletajky
Zobraziť videá