Zábavné programy na deň detí

1. Tvorivý balík

Maľovanie na tvár a balónové kreácie v prevedení skúsených animátorov

Vytvoríme príjemný kútik, kde sa deťom bude páčiť a odnesú si pekný darček.

Tento balíček má podobu malého stanovišťa so stolom a stoličkami, kde sa deti môžu nechať namaľovať a spolu s našimi šikovnými animátormi vytvoria balónové zvieratká, kvietky a ďalšie zaujímavé kreácie.

Tvorivý balík vieme doplniť o aktivity, ktoré sú pre deti atraktívne a nie sú priestorovo náročné, napr: detský moderátor – zabávač, súťaže na malom priestore, fotenie s maskotom a podobne.

2. Zábavný balík

Detská diskotéka a súťažné akcie pre deti pod vedením skúsených animátorov

Roztancujeme deti v rytme veselých Mini-Disco tancov, ktoré určite poznáte zo zahraničných dovoleniek (Veoveo, Superman, Musicman a pod.). Budeme sa spolu hrať a zabávať rozličnými súťažami (Cola-Fanta-Sprite, Stoličkový tanec, Molekuly, atď). Celú detskú diskotéku vedie a moderuje skúsený šéf-animátor v kostýme klauna.

Naše skúseností dokazujú, že deti sú týmto programom nadšené a veľmi radi sa doňho zapájajú. Program má úspech aj u rodičov, ktorí si svoje tancujúce a súťažiace deti fotia alebo natáčajú.

Tanto balík je vhodný aj ako samostatný program. Dĺžka akcie je minimálne dve hodiny, maximálne tri hodiny.

3. Balík de Luxe

Veľkolepá detská zábava s najobľúbenejšími detskými maskotmi

Rozprúdime detskú party, kde sa deti vybláznia na Mini-Disco tancoch (viď Zábavný balík), a to v super spoločnosti svojich najobľúbenejších kamarátov maskotov: Stafiho a Stafiny, Spidermana, Mickey Mousa a iných. Hrdinovia detských príbehov ožívajú priamo pred ich očami, svojim vystupovaním a scénkami celkom živo napodobňujú rozprávkové postavičky. Profesionálne moderovaná detská show zanechá veselé zážitky nie len v malých účastníkoch, ale aj v ich rodičoch a ďalších návštevníkoch podujatia.

V cene Balíka de Luxe je zahrnutý tvorivý balík (maľovanie pred detskou diskotékou, balónové kreácie po detskej diskotéke), kompletný zábavný balík, animačné aktivity dvoch maskotov a ozvučenie akcie.

Tento balík je vhodný ako samostatný program. Dĺžka akcie závisí na dohode s klientom, keďže maskoti môžu mať široké marketingové využitie počas celého trvania podujatia.

Vlastný balík

Môžete si vytvoriť aj vlastný balík kombináciou zo všetkých ponúkaných aktivít:

  • Maľovanie na tvár
  • Balónové kreácie
  • Súťaže
  • Mini-Disco vedené a moderované animátormi
  • Mini-Disco s moderátorom – klaunom
  • Prenájom maskota – len kostým
  • Prenájom maskota aj so skúseným zaškoleným animátor

Do programu je možné v prípade záujmu zaradiť kúzelníka, žongléra, a podobne.

Všetky zábavné pesničky si deti tiež môžu kúpiť na CD a tancovať ich aj doma na svojich oslavách s kamarátmi.

Máte záujem o naše služby?