Práca a brigáda na Cypre na rok 2022

V spolupr├íci s na┼íimi partnersk├Żmi hotelmi na Cypre pon├║kame┬ádlhodob├║ pr├ícu a takisto letn├ę brig├ídy na Cypre v roku 2022 na r├┤znych pracovn├Żch poz├şci├ích v hoteloch a cestovnom ruchu.

Pre─Źo pracova┼ą na Cypre

Pr├íca v n├ídhernom prostred├ş pri mori v dovolenkov├Żch destin├íciach.

┬áZauj├şmav├ę platov├ę ohodnotenie. Plat v ─Źistom 750 – 900 ÔéČ + strava a ubytovanie.

Pozit├şvne recenzie na sprostredkovanie pr├íce na Cyprus.

Pr├şjemn├í kl├şma po─Źas cel├ęho roka (30 – 35┬░C v lete, 15 – 20 ┬░C v zime).

Miesto práce na Cypre

 • Ayia Napa (hotelov├Ż person├íl a anim├ítori)
 • Paphos (hotelov├Ż person├íl a anim├ítori)
 • Protaras (hotelov├Ż person├íl a anim├ítori)
 • Limassol (len anim├ítori)
cyprus-mapa-miesto-prace

Pracovn├ę poz├şcie na Cypre:

 • anim├ítor
 • ─Źa┼ín├şk, barman
 • recep─Źn├Ż
 • chy┼żn├í
 • kuch├ír
 • pomocn├şk v kuchyni
 • plav─Ź├şk
 • pool attendant
 • mas├ęrka
 • nosi─Ź kufrov
 • security – no─Źn├Ż str├í┼żnik
 • houseman
 • terapeutka v spa
 • recep─Źn├í v spa

M├íria, chy┼żn├í na Cypre:

„Pr├íca chy┼żnej bola ve─żmi n├íro─Źn├í, pracovala som niekedy aj desa┼ą hod├şn denne, no zamestn├ívate─ż bol so mnou maxim├ílne spokojn├Ż. Cyprus je prekr├ísny, ─Źarovn├Ż ostrov, mala som pri svojej pr├íci mo┼żnos┼ą spozna┼ą ─żud├ş z r├┤znych k├║tov zeme, nadviaza┼ą nov├ę priate─żstv├í, spoznala som mentalitu cypersk├Żch ─żud├ş, mala som mo┼żnos┼ą vidie┼ą n├ídhern├ę pl├í┼że, a zaujala ma aj hist├│ria Cypru. Tak┼że ke─Ć to m├┤┼żem zhrn├║┼ą, pr├ícu na Cypre odpor├║─Źam vysk├║┼ía┼ą, na Slovensko som sa s├şce vr├ítila unaven├í, ale bohat├í ─Źo sa t├Żka z├í┼żitkov.“

Najbli┼ż┼íie online pohovory na pr├ícu na Cypre

HOTELOV├Ł PERSON├üL - AGIA NAPA, CYPRUS

20.5.2022, o 10:00 hod.
Aplikácia Zoom

Viac info o t├Żchto pohovoroch.

ANIMÁTORI - CYPRUS, GRÉCKO, RÔZNE MIESTA

 25.5.2022, o 10:00 hod.
Aplikácia Zoom

Viac info o t├Żchto pohovoroch.

PERSONÁL V HOTELOCH - PAFOS, CYPRUS

 Jún 2022, o 10:00 hod.
Aplikácia Zoom

Viac info o t├Żchto pohovoroch.

Pre─Źo cestova┼ą na Cyprus s nami

Dlhoro─Źn├ę sk├║senosti so sprostredkovan├şm pr├íce na Cyprus. Pr├ícu na Cypre pon├║kame od roku 2005.

Spo─żahliv├ş a rokmi overen├ş cypersk├ş zamestn├ívatelia – renomovan├ę hotelov├ę siete a anima─Źn├ę agent├║ry.

N├şzke vstupn├ę n├íklady – programov├Ż poplatok 150 ÔéČ (anim├ítori) alebo 199 ÔéČ (hotelov├Ż person├íl).

V┼íetko potrebn├ę m├í┼í zabezpe─Źen├ę – strava, ubytovanie, poistenie a vyzdvihnutie z letiska.

N├ípl┼ł pr├íce

Anim├ítor/ka┬á– organizuje program pre hotelov├Żch host├ş, ktor├ęho s├║─Źas┼ąou s├║ aktivity pre deti v r├ímci Mini Klubu, na pl├í┼żi, pri baz├ęne, ┼íportov├ę turnaje a aktivity pre dospel├Żch (pl├í┼żov├Ż volejbal, stoln├Ż tenis, vodn├ę p├│lo, boccia, ┼í├şpky, aerobik, aquagym at─Ć.). V spolupr├íci s ostatn├Żmi anim├ítormi a pod veden├şm ┼í├ęfanim├ítora sa z├║─Źast┼łuje aj na ve─Źern├Żch anima─Źn├Żch programoch. Predpoklady pre pr├ícu anim├ítora s├║ najm├Ą: motiv├ícia pre pr├ícu s ─żu─Ćmi, pozit├şvny vz┼ąah k de┼ąom, akt├şvny vz┼ąah k ┼íportu, organiza─Źn├ę schopnosti.

─îa┼ín├şk/─Źka┬á– pracuje v hotelovej re┼ítaur├ícii alebo bare. N├ípl┼łou pr├íce s├║ ┼ítandardn├ę povinnosti ─Źa┼ín├şkov pod─ża po┼żiadaviek F&B mana┼ż├ęra dan├ęho hotela alebo in├ęho nadriaden├ęho, obsluha host├ş v hotelovej re┼ítaur├ícii, bare a in├Żch hotelov├Żch prev├ídzkach. Potrebn├ę je vzdelanie v danom obore alebo nadobudnut├ę praktick├ę sk├║senosti.

Barman┬áÔÇô n├ípl┼łou pr├íce s├║ ┼ítandardn├ę povinnosti barmana pod─ża po┼żiadaviek F&B mana┼ż├ęra dan├ęho hotela alebo in├ęho nadriaden├ęho. Vy┼żaduje sa schopnos┼ą pracova┼ą samostatne za barov├Żm pultom a znalos┼ą mie┼íania kokteilov. Potrebn├ę s├║ predch├ídzaj├║ce sk├║senosti s pr├ícou podobn├ęho charakteru.

Recep─Źn├Ż/├í┬áÔÇô n├ípl┼łou pr├íce s├║ ┼ítandardn├ę povinnosti recep─Źn├ęho/nej v hoteli – check in, check out, komunik├ícia s hotelov├Żmi hos┼ąami, at─Ć. Pr├íca pozost├íva z denn├Żch smien. Potrebn├ę s├║ z├íkladn├ę znalosti pr├íce s po─Ź├şta─Źom. Sk├║senosti na podobnej poz├şcii s├║ v├ştane.

Chy┼żn├í┬á– n├ípl┼łou pr├íce s├║ ┼ítandardn├ę povinnosti chy┼żnej pod─ża po┼żiadaviek housekeeping mana┼ż├ęra dan├ęho hotela alebo in├ęho nadriaden├ęho. Potrebn├ę s├║ predch├ídzaj├║ce sk├║senosti s pr├ícou podobn├ęho charakteru.

Pomocn├Ż person├íl v kuchyni┬áÔÇô pr├íca v kuchyni, pomoc pri r├┤znych ─Źinnostiach, upratovanie, ─Źistenie, um├Żvanie riadov at─Ć.

Kuch├ír┬á– n├ípl┼łou pr├íce je ┼ítandardn├í pr├íca kuch├íra v hotelovej kuchyni. Vy┼żaduj├║ sa viacro─Źn├ę sk├║senosti na podobnej poz├şcii v re┼ítaur├ícii alebo hoteli, schopnos┼ą pripravova┼ą r├┤zne druhy jed├íl eur├│pskej a medzin├írodnej kuchyne a pracova┼ą v t├şme ako aj samostatne.

Technik (elektrik├ír)┬áÔÇô Potrebn├í predch├ídzaj├║ca sk├║senos┼ą a znalos┼ą v obore.

Z├íhradn├şk┬á– Potrebn├í predch├ídzaj├║ca sk├║senos┼ą a znalos┼ą danej pr├íce (sadenie, strihanie, polievanie at─Ć.)

 

Vek

18 a viac rokov

 

Jazykov├ę znalosti

Z├íkladn├í a┼ż v├Żborn├í znalos┼ą anglick├ęho jazyka v z├ívislosti od poz├şcie.
Znalos┼ą ─Ćal┼í├şch svetov├Żch jazykov (nem─Źina, ru┼ítina, franc├║z┼ítina, at─Ć.) v├Żhodou.

 

Plat

750 – 900 EUR┬ánetto mesa─Źne ÔÇô hotelov├Ż person├íl
650 – 800 EUR┬ánetto mesa─Źne – anim├ítor, hosteska

 

D─║┼żka pracovn├ęho pobytu

Letn├ę brig├ídy: 3 ÔÇô 4 mesiace
Sez├│nne pr├íce: 5 ÔÇô 8 mesiacov
Dlhodobá práca: 12 a viac mesiacov

 

Pracovná doba

Anim├ítori: 8-10 hod├şn denne, 6 dn├ş v t├Ż┼żdni, jeden de┼ł vo─żna.
Hotelov├Ż person├íl: 8 hod├şn denne, 6 dn├ş v t├Ż┼żdni, jeden de┼ł vo─żna.

 

Ubytovanie a stravovanie

Zabezpe─Źen├ę je bezplatn├ę ubytovanie a stravovanie priamo v domovskom hoteli, pr├şp. ubytovanie v apartm├ínoch v bl├şzkosti hotela.

 

Poistenie

Je zabezpe─Źen├ę zdravotn├ę a ├║razov├ę poistenie zo strany zamestn├ívate─ża.

 

Umiestnenie

Zamestn├ívatelia si vyberaj├║ vhodn├Żch uch├ídza─Źov na v├Żberov├Żch konkurzoch, osobn├Żch pohovoroch alebo na z├íklade ┼żivotopisov resp. vyplnen├Żch registra─Źn├Żch formul├írov. Umiestnenie dvojice alebo skupinky spolo─Źne v jednom hoteli je mo┼żn├ę. Miesto pr├íce na Cypre zamestnanca ur─Źuje v├Żhradne zamestn├ívate─ż.

 

Doprava na Cyprus

Letenku na Cyprus si zabezpe─Źuje ├║─Źastn├şk individu├ílne. V pr├şpade z├íujmu vybav├ş letenku na┼ía agent├║ra.. Cena letenky z├ívis├ş od leteckej spolo─Źnosti, sez├│ny a typu letenky. Rezervujte si tu┬áletenky na Cyprus.

 

Poplatky

├Ü─Źastn├şcky poplatok: 150 – 200 EUR, plat├ş sa a┼ż po podpise Dohody o sprostredkovan├ş pr├íce.

 

─Äal┼íie o─Źak├ívan├ę v├Żdaje

Letenka na Cyprus (niektor├ş zamestn├ívatelia ju ─Źiasto─Źne preplatia po odpracovan├ş ur─Źitej doby), vreckov├ę na za─Źiatok pobytu.

 

V├Żberov├ę konanie

Pracovn├ę miesta na Cypre obsadzujeme na osobn├Żch pohovoroch, kde si v┼żdy konkr├ętny zamestn├ívate─ż z Cypru vyberie vhodn├Żch kandid├ítov a pon├║kne im pr├ícu alebo brig├ídu na Cypre. Osobn├ę pohovory so zamestn├ívate─żmi ┼ítandardne prebiehaj├║ od janu├íra do apr├şla. Tu n├íjde┼í term├şny konkurzov a pohovorov┬ána pr├ícu v zahrani─Ź├ş.

Mimo t├Żchto term├şnov je mo┼żn├ę z├şska┼ą pr├ícu alebo brig├ídu na Cypre absolvovan├şm telefonick├ęho/skype pohovoru so zamestn├ívate─żom alebo akcept├íciou zamestn├ívate─ża na z├íklade ┼żivotopisu. Tu je na┼ía aktu├ílna ponuka pr├íce v zahrani─Ź├ş.

Z├íujemcom z ─îeskej Republiky odpor├║─Źame pozrie┼ą si na┼íu ─Źesk├║ webstr├ínku, kde pon├║kame takisto pr├íce na Kypru.

 

Ako sa prihl├ísi┼ą

 • zaregistrujte sa v sekcii┬áRegistr├ícia
 • z├║─Źastnite sa v├Żberov├ęho kastingu/pohovoru so zamestn├ívate─żom alebo z├şskajte pr├ícu na Cypre na z├íklade V├í┼ího ┼żivotopisu.