Naši partneri

Viva Slovakia

Portál VIVA-SLOVAKIA je určený všetkým, ktorí obľubujú aktívnu dovolenku s bohatým animačným programom. Nájdete tu prezentáciu hotelov, aquaparkov, kúpeľov , lyžiarských stredísk či iných stredísk a presné termíny, kedy sú k dispozícii animátori a kvalitné zábavné programy pre celú rodinu.

Môžete sa tu zoznámiť s atraktívnymi regiónmi Slovenska, získať informácie o aktuálnych eventoch a podujatiach, prípadne sa zúčastniť súťaže o víkendové pobyty v partnerských subjektoch na Slovensku.


Letenky online

Letenky123.sk je on-line rezervačný systém na vyhľadávanie leteniek do destinácií po celom svete.

 

Zdravá fľaša

E-shop Zdraveflase.sk ponúka výber fliaš od renomovaných výrobcov ako Green Bottle, Zdravá fľaša, Envirosax fľaše, Green to Grow a iné. Nájdete tam dojčenské fľaše, fľaše pre deti, športové fľaše, termofľaše, termosky na jedlo, ale aj fľaše na bežné každodenné použitie. Nájdete tam zaujímave tipy na darček pre muža, darček pre ženu alebo darčeky pre deti.
Okrem e-shopu nájdete na stránke poučné články o tom, prečo nepoužívať plastové fľaše, či je lepšia voda z vododvodu alebo balená voda prípadne koľko viete ušetriť pitím zdravej vodovodnej vody. Zdraveflase.sk ponúka zdravšiu alternatívu pre váš pitný režim. Kliknite na www.zdraveflase.sk a dozviete sa viac.

 

Zdravá láhev

E-shop Zdravelahve.cz je českou verziou e-shopu Zdraveflase.sk. Ponúka okrem iného aj zdravé termoláhve.