Animačné služby

Prenájom animačných služieb

Ponúkame vám animátorov a animačné služby podľa vašich požiadaviek v spojení s našimi skúsenosťami.

Momentálne naše služby aktívne využíva aj viac ako 30 subjektov z oblasti cestovného ruchu na Slovensku:

Hotely s animačným programom na Slovensku

Akvaparky s animačným programom na Slovensku

Kúpele  s animačným programom na Slovensku

Lyžiarske strediská s animačným programom na Slovensku

Prenájom animačných služieb znamená ich kompletné zabezpečenie na vami určenú dobu. Máte napríklad plnú obsadenosť počas víkendu a nemáte žiadny program, chcete zorganizovať akciu pre deti a neviete ako, alebo potrebujete večerný program ale chýba vám personál a technické zabezpečenie. Jednoducho viete, že potrebujete zatraktívniť vašu ponuku ale neviete ako ďalej. Vtedy vám vieme práve my ako odborník na animačné služby nielen poskytnúť našich animátorov, ale vypracujeme vám kompletný scenár programu a všetky aktivity materiálne zabezpečíme. To znamená, že animačné služby zabezpečíme organizačne, personálne aj materiálne. Samozrejme program prispôsobujeme a konzultujeme s vašimi požiadavkami. Animačné služby si môžete prenajať len na niekoľko hodín, dní ale aj na celé leto.

Prenájom animačných služieb na niekoľko hodín

V prípade niekoľkohodinových akcií ponúkame denné programy pre deti, dospelých a seniorov a večerné programy na kľúč ako cabaret night, tanečný večer, senior večer, karaoke, detská party a pod.

Prenájom animačných služieb na niekoľko dní

Pri prenájme animačných služieb na niekoľko dní, prípadne víkend sú súčasťou programu denné aj večerné aktivity. V tomto prípade sa jedná o plnohodnotný animačný program, ktorý napĺňa podstatu animácie, kedy animátori majú čas spoznať hostí a umocniť tak ich celkový zážitok z pobytu. Kvalitná animáciu to už nie je len program, animátori a aktivity ale je to spôsob guest relation a silný marketingový nástroj vo forme konkurenčnej výhody. V tejto fáze už animácia začína byť rentabilná a prináša dodatočný rast tržieb a následne zisk.

Prenájom animačných služieb na leto

Ponúkame tiež možnosť prenájmu animačných služieb na celé leto (minimálne jeden mesiac), kde vám vypracujeme projekt na celé leto, personálne zabzepečíme animátorov, ktorých zaškolíme a počas celého obdobia koordinujeme. Animačný program je delený na dennú a večernú animáciu. Večerný program je možné vypracovať až na obdobie dvoch týždňov, pričom rozsah závisí od priemerného pobytu vašich hostí. Až pri poskytovaní kvalitných animačných služieb na dlhšie obdobie sa naplno prejavia všetky ekonomické aj mimoekonomické prínosy.

Pri dlhodobejšej spolupráci s našou agentúrou získavate od nás ďalšie bonusy spojené s animáciou:

  • Supervising akciami vám garantujeme raz týždenné spoluúčasť nášho koordinátora (skúseného šéf animátora) na animačnom programe
  • Získavate maskota Stafiho na celé obdobie a raz do týždňa (v období júl- august) aktivitu lukostreľbu pre dospelých
  • V rozpočte je zahrnutý raz týždenné bezplatný Karaoke večer (štandardná cena služby je min. 250 EUR)
 

Výroba maskota

Získajte jedinečnú konkurenčnú výhodu a budujte svoju značku.

Úloha a význam maskota nie je v podmienkach cestovného ruchu na Slovensku dostatočne pochopená. Maskot je základným stavebným kameňom celej animácie a okolo neho sa buduje a organizuje celý animačný program. Práve maskot zvyšuje predaj animačného materiálu ako detské CD, detské tričká s potlačou maskota, hračky s podobizňou maskota a pod. Maskot už nie len konkurenčná výhoda, ale niekoľkonásobne zvyšuje ekonomické prínosy poskytovania animačných služieb. My vám vieme maskota vyrobiť a zabezpečiť ostatné uvádzané predmety (tričká, hračky a pod.). Maskot môže byť spracovaný podľa vášho grafického návrhu alebo vám vieme maskota navrhnúť. Cena sa odvíja práve od náročnosti výroby, maximálne však 900 EUR. Ide o investíciu, ktorá sa vám určite predajom animačného materiálu vráti. Maskot má veľké využitie aj mimo animačných služieb, hlavne v oblasti marketingu a propagácie. Váš maskot môže byť graficky vyobrazený aj na detskom CD spolu s logom vašej firmy.

 

Detská party s maskotom Stafim

Jedinečná detská party s našim klaunom Karolom a tučniakom Stafim plná tanca, zábavy a skvelých zážitkov. 

detska partyNa detskej party si deti zatancujú a zabavia sa na známe detské piesne, ktoré ich naučí náš klaun Karol. Ide o piesne, ktoré sú na našom detskom Mini Disco CD. Tiež sa stretnú s našim maskotom tučniakom Stafim, s ktorým sa môžu odfotiť a získať krásnu spomienku. Pred diskotékou bude každé dieťa maľovaním na tvár zmenené na krásnu princeznú, mačiatko, leva alebo spidermana. Počas diskotéky sú pripravené súťaže a zaujímavé balónové kreácie. Detská party je hlavne o zábave a zážitku, ale deti sa učia aj jednoduché choreografie, čím sa zlepšuje ich celková pohybová koordinácia. Detské pesničky sú na CD väčšinou naspievané v anglickom jazyku s jednoduchými textami. Zábavnou a nenútenou formou tak učíte dieťa základom cudzieho jazyka. Klaun Karol a tučniak Stafi sú reálne postavy v životnej veľkosti a deti ich tak nevnímajú len z televíznej obrazovky alebo z detského časopisu, ale môžu sa s nimi reálne stretnúť, čo umocňuje ich celkový zážitok. Detská party je vhodná do hotelov, nákupných centier, detských škôl alebo na súkromné detské oslavy.

 

Detský deň s maskotom Stafim

Celodenný program pre deti so skúsenými animátormi ktorého súčasťou je aj náš Stafi a detská party s klaunom Karolom.

maskot stafiDetský deň je viachodinový program pre deti rôznych vekových kategórií, ktorý organizujú naši skúsený animátori. Všetky aktivity sú prispôsobované veku detí, keďže ich záujmy sa vekom výrazne odlišujú. V prípade rôznych vekových štruktúr ich rozdelíme na Minnis a Maxis, aby sa každý zabával a nikto sa nenudil. Pre deti sú pripravené rôzne súťaže a hry, pričom tí najlepší získajú odmenu. S malým darčekom však odchádza každé dieťa aj keď nevyhrá žiadnu súťaž alebo hru, čo pokladáme za veľmi dôležité. Všetci naši animátori sú skúsení a zaškolení. Ovládajú techniky maľovania na tvár, vytvárania balónových kreácií a poznajú tance na detskú party. Súčasťou detského dňa je aj šéf animátor, ktorý dohliada na priebeh všetkých aktivít a tiež vystupuje v úlohe moderátora. Za našu najväčšiu konkurenčnú výhodu však pokladáme nášho maskota „tučniak Stafi“, okolo ktorého je postavený celý detský deň. Všetky aktivity majú logickú postupnosť a celý program vrcholí detskou diskotékou, odovzdávaním detských certifikátov a spoločným fotením s klaunom Karolom a tučniakom Stafim.

 

Karaoke večer

Večer plný zábavy, kde nie je dôležité ako spievate, ale ako sa bavíte.

karaoke vecerNáš karaoke večer nie sú len klipy a aparatúra ale aj skúsený animátor -moderátor, ktorý sa postará o zábavu hostí. Neustálu komunikáciu s publikom pokladáme za veľmi dôležitú, pričom cieľom je, aby sa zabávali všetci spolu a nielen osoba, ktorá práve spieva. Okrem skúseného animátora – moderátora je k dispozícii aj naša hosteska, ktorá vám pomáha pri výbere pesničiek a s organizáciou celého večera. V našej ponuke máme viac ako 1000 klipov, kde si určite vyberiete práve ten svoj hit. Súčasťou Karaoke večera je aj dataprojektor a merač potlesku, aby zvíťazil ten kto najviac zaujal publikum. V prípade firemných akcií alebo večierkov ponúkame možnosť zabezpečiť Karaoke večer s kompletnou aparatúrou. Náš Karaoke večer je osvedčený druh zábavy a je určený  pre všetkých. Odporúčame hlavne do hotelov, penziónov, barov, diskoték alebo na rôzne firemné večierky. Pozrite si tiež ponuku animačných služieb na leto 2009, kde máte možnosť získať do vášho zariadenia raz týždenne karaoke večer zdarma.

 

Karoke s Oldies party

Večer plný zábavy, kde nie je dôležité ako spievate, ale ako sa bavíte.

karaoke and oldiesKaraoke s Oldies party je spojením klasického karaoke večera a diskotéky s našim DJ-om. Karaoke s oldies party vieme na želanie spestriť rôznymi súťažami ako najlepší duet, najlepší tanečný výkon a pod. Karaoke večer je skvelá zábava a v spojení s oldies party je celkový dojem a zážitok niekoľkonásobne umocnený. V cene  „karaoke s oldies party“ je zahrnuté: skúsený animátor – moderátor, skúsená animátorka - hosteska, DJ s kompletnou aparatúrou, viac ako 1000 klipov, dataprojektor a merač potlesku, aby zvíťazil ten kto najviac zaujal a zabavil publikum. Tento večer odporúčame hlavne do hotelov, penziónov, barov, diskoték alebo na rôzne firemné večierky.