Praca w Hiszpanii

We współpracy z naszymi partnerami w Hiszpanii oferujemy różne pozycje w branży turystycznej. W ofercie istnieje możliwość zatrudnienia na stałym lądzie lub na wyspach.

Pozycje

  • animator sportowy
  • animator sportowy-instruktor fitness
  • animator do dzieci
  • all-rounder

Miejsce pracy

  • południowe i wschodnie wybrzeże Hiszpanii (Costa Brava, Costa Blanca, Costa del Sol)
  • Wyspy Kanaryjskie (Gran Canaria, Lanzarotte, Feuerteventura, La Palma, Teneryfa)
  • Wyspy Balearskie (Majorka, Minorka, Ibiza)

Obowiązki pracowników

Animator do dzieci

  • organizowanie programu dla dzieci w mini klubie, na plaży, przy basenie itd.
  • organizowanie wieczornej animacji dla najmłodszych (mini disco, karnawał, przedstawienia dziecięce) we współpracy z pozostałymi animatorami i pod nadzorem szefa animatorów
  • czynny udział w przedstawieniach wieczornych

Animator sportowy/instruktor aerobiku, fitnessu itp.

  • organizowanie gier i konkursów sportowych w różnych dyscyplinach (siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis, ping pong, piłka wodna, boccia, rzutki, aerobik, wodna gimnastyka, stretching, taebo itd.) w zależności od indywidualnych umiejętności oraz możliwości oferowanych przez hotel.

All-rounder

  • aktywny udział we wszystkich zajęciach, zabawach z dziećmi, konkursach sportowych oraz programach wieczornych

Szef Animatorów

  • układa i organizuje cały program animacyjny we współpracy z jego grupą animacyjną
  • ponosi odpowiedzialność za program animacyjny przed dyrekcją hotelu
  • przydziela zadania i pracę pozostałym animatorom
  • nadzoruje pracę i zajęcia prowadzone przez animatorów
  • moderuje program wieczorny w różnych językach
  • wymagane jest doświadczenie

Tancerz

  • udział w tanecznych przedstawieniach, pokazach, etc.
  • udział w niektórych dziennych zajęciach animacyjnych

Choreograf

  • jest odpowiedzialny za układanie i ćwiczenie choreografii do programów wieczornych we współpracy z pozostałymi tancerzami i animatorami

Kelner/Barman

  • obsługa gości hotelowych w restauracjach, barach, kawiarniach, itp.
  • praca w międzynarodowym zespole

Wiek

18-35 lat

Języki

Wymagana jest znajomość (do konwersacji) dwóch języków obcych (spośród języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i innych europejskich), przy czym konieczny jest angielski lub hiszpański na dobrym poziomie.

Dodatkowe wymagania stawiane pracownikowi

  • motywacja i ochota do pracy z ludźmi
  • pozytywne nastawienie do dzieci i sportu
  • komunikatywność i odpowiedzialność
  • zdolności organizacyjne

Zarobki

Od 500-700 Euro netto miesięcznie – animator, tancerz

Od 720-850 Euro netto miesięcznie – doświadczony animator

Od 750-1100 Euro netto miesięcznie – kelner, barman

(na podstawie doświadczenia)

Od 800-1200 Euro netto miesięcznie - choreograf

Od 1000-1500 Euro netto miesięcznie - szef animator

Czas podpisania umowy

Umowę podpisuję się na okres 3-6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Czas pracy

8-10 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu, jeden dzień wolny

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez pracodawcę w hotelu lub w apartamentach znajdujących się w pobliżu hotelu. Pracownicy zazwyczaj mieszkają w pokojach dwu- lub trzyosobowych z osobami tej samej płci.

Trzy posiłki dziennie oraz napoje (bezalkoholowe) są zapewnione nieodpłatnie we wszystkich hotelach.

Miejsce pracy jest wybierane przez agencję w Hiszpanii. Nie możemy zagwarantować, że pary bądź grupy zorganizowane będą pracowały razem w jednym hotelu.

Bilety lotnicze

Bilet lotniczy rezerwuje indywidualnie każdy pracownik. Nasza agencja może udzielić informacji, gdzie można znaleźć tanie bilety lotnicze.

Casting

Kandydat mogą starać się o oferty pracy na drodze rekrutacji pozacastingowej lub poprzez udział w jednym z castingów, na którym hiszpańscy pracodawcy wybiorą odpowiednich kandydatów.

Dokładna data oraz miejsce będą podawane na bieżąco na stronie Castingi.

Koszt wyjazdu

Opłata za tłumaczenie dokumentów od 738 do 984 PLN (z VAT).

Szczegóły w dokonanywaniu płatności

Opłata za tłumaczenie dokumentów na konto firmy Pro-Staff Polska Po PODPISANIU UMOWY.

Numer rachunku:

PRO-STAFF POLSKA

Deutsche Bank

Nr.: 14 1910 1064 2604 3977 4121 0001

Przy dokonywaniu wpłaty prosimy podać pełne imię i nazwisko.

Dodatkowe wydatki

Kieszonkowe na pierwszy miesiąc pobytu.

Jak dokonać zgłoszenia

Informacje dla kandydatów

Zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie sprawia, że cała Państwa wypłata zostaje w Waszej kieszeni! Ponadto praca ta daje możliwość nawiązania kontaktów z ciekawymi ludźmi oraz poprawienia znajomości języków obcych. To tylko nieliczne korzyści jakie możecie Państwo zyskać dzięki pracy w branży turystycznej!