stars11

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Sme eventová agentúra s viacročnou praxou v organizovaní eventov na Slovensku a v zahraničí. Pripravíme pre Vás veľký kongres, ale aj narodeninovú party u Vás doma.

1
v poskytovaní animačných služieb v SR
0
rokov na trhu
100
animátorov v akcii počas leta 2017
100
vyrobených maskotov
250
akcií na Mikuláša
1200
firemných akcií

Naša ponuka

Animačné služby

Ponúkame vám na prenájom animátorov, moderátorov, hostesky a animačné služby. Všetko podľa vašich požiadaviek v spojení s našimi skúsenosťami.

Firemné akcie

Ponúkame hotové scenáre možných akcií pre firmy a ich zamestnancov. Pre vašu firmu zabezpečíme komplexné služby podľa vašich predstáv.

Kongresy a konferencie

Radi za Vás prevezmeme kompletnú organizáciu vašej konferencie alebo seminára. Organizácia konferencie znamená množstvo práce, kde sú potrebné skúsenosti.

Teambuilding

Nepodceňujte silu teambuildingu a jeho nepopierateľný vplyv na rastúcu produktivitu práce Vašich zamestnancov.

Pre obchodné centrá

Ponúkame rôzne možnosti a kombinácie naších služieb. Vieme pripraviť atraktívny program na mieru alebo doplniť vaše zabehnuté aktivity a programy o naše služby.

Prenájom atrakcií

Na prenájom ponúkame zábavné atrakcie rôzneho druhu – nafukovacie atrakcie, adrenalínove atrakcie, atrakcie pre dospelých, atrakcie pre deti.

Mikuláš

Pre Mikulášske akcie a párty ponúkame prenájom kostýmov alebo štyri hotové programy. Spestrite Váš Mikulášsky Event živými sobami z Laponska.

Deň detí

Roztancujeme deti v rytme veselých Mini-Disco tancov. Budeme sa spolu hrať a zabávať rozličnými súťažami. Naše skúseností dokazujú, že deti sú týmto programom nadšené a veľmi radi sa doňho zapájajú.

Detské akcie

Neviete ako na narodeniny alebo iný sviatok potešiť či prekvapiť vašu ratolesť? Usporiadajete párty! Jedinečné detské párty plné tanca, zábavy a skvelých zážitkov.

Moderátori

Ponúkame širokú databázu moderátorov v rámci Slovenska. Okrem mediálne známych moderátorov vieme zabezpečiť aj finančne dostupnejších moderátorov z radu našich skúsených animátorov.

Maskoti

Získajte jedinečnú konkurenčnú výhodu a budujte svoju značku s pomocou maskota vyrobeného u nás. Prípadne doplňte svoj event prenájmom naších maskotov.

Prenájom techniky

Ponúkame na prenájom party stan 20x10m, menšie stany, pivné sety, okrúhle a stand-by stoly, kongresové stoličky. Ak je potrebné zabezpečímé ozvučenie a osvetlenie, LED obrazovky, pódium a jeho zastrešenie.

Máte záujem o naše služby?